2726
عنوان

دیشبم خاب دیدم شوهرم برگشته چقد تلخه بیدار شدم و نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 122 پست

وای عزیزم.یه نگاهی که عنوان های تاپیک های قبلیت انداختم.شوهرت بهت خیانت کرده؟بعد تو رو از خونه انداخته بیرون؟برعکس شده همه چیز

برو صد بار خدا رو شکر کن از دست همچین آدمی راحت شدی.برو پیش مشاوری دکتری چیزی.آخه آدم چطوری میتونه برای کسی که اینقدر تحقیرش کرده اینجوری دلتنگی کنه

چون سنت کمه این حالت ها رو داری.حتما کمک بگیر. خانوادت پشتت هستن؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همش تو فکرشم لعنتی ی بار یادم نیس،تف تو این زندگی

عزیزم ادمی ک بی لیاقته بی لیاقته هیچ کاریشم نمیشه کرد

واقعا حاضری با کسی ک این قدر تحقیرت کرده مجدد بری زیر ی سقف 

برای خودت ارزش قائل شو

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
خب دختر خوب تو که اینارو فهمیدی چرا خودتو کوچیک میکنی،اگر اون ادم بود و شعور و درک داشت، وقتی دید شم ...

اعتماد بنفسمو له کرد همه میدونن از من بدش میاد آبرومو برد 

عزیزم حامله ای چرا شوهرت ولت کرده

اره حاملم دعاي سردي مادرشوهرم برامون نوشت از اول بارداري تا الان ٢٤اي خونه مامانش ميرفت رفيق باز شديد شد بيكاريش چند شب پيشم ساعت ٢نصفه شب يكي بهش اس داد تند ج داد و پاكيد و تا رفتم سرگوشيش وحشي شد و لگد زد ب شكمم و فرداش وسايلاشو جمع كزد و رفت☹️

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
وای عزیزم.یه نگاهی که عنوان های تاپیک های قبلیت انداختم.شوهرت بهت خیانت کرده؟بعد تو رو از خونه انداخ ...

الان پیششونم ولی سرکوف مبزنن بهم مبگن مواظب زندگیت نبودی

شما افسرده شدي.من يه قسمتايي از تاپيك قبليت رو خوندم.ببين چرا خودتو تحقير ميكني؟سني نداري كه!اين زندگي رو تموم شده يدون.خوابتم تعبير ندارخ چون از افكار درونت سرچشمه ميگيره.مشخصه كه اون ميلي به اين زندگي نداره ديگه.چرا واسطه ميفرستي اخه؟چرا اس ام اس ميدي؟من نفهميدم دقيقا مشكلتون سر چي بوده.ولي شرايطي كه الان پيش اومده از كنترل تو خارجه.برو پيش مشاور براي خودت،كمكت ميكنن تا با شرايط كنار بياي،اگر تحصيلات خاصي داري ادامه بده،اگر كلاس خاصي ميري و هنر خاصي داري روش سرمايه گذاري كن،گور باباي ادم بي لياقت.اينو بكن پله،بكنش انگيزه براي خودت.اينقدر پيشرفت كن و بالا برو كه روزي صد بار طرف احساس كنه عجب اشتباهي كردم.من مطمينم با ادم بهتري اشنا ميشي و ازدواج بهتري روبروت قرار داره.و اينو بدون،بدون كه دل شكستن و ازار دادن ديگران يه روز به خود ادم برميگرده و خدا و كاينات نتيجه افكار بد هر كسي رو به خودش برميگردونن.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2706