2703
2553

ازتون میخوام این کار رو انجام بدید از فردا شروع کنید به نماز خوندن‌ فقط ۱۰ روز اول وقت نماز بخونید فقط ۱۰ روز بعد اگر خواستید دیگ تا اخر عمرتون نخونید 

اولش هم از خدا بخوایید که بهتون توانشو بده 

ممکنه اصلا اعتقاد نداشته باشید ولی شما مسلما عاشق خودتون هستید پس فقط برای خودتون نه هیچ کس دیگ ۱۰ روز متفاوت زندگی کنید ضرر که نمیکنید 

ببینید خدا همه رو دوست داره و به همه نعمت میده به خاطر صفت رحیم بودنش حالا ببینید وقتی به دستوراتش عمل کنیم چقدر بیشتر عاشق ما میشه 

فقط یادتون باشه موقع اذان تو هر وضعی که هستید سریع بلند شید وضو بگیرید اولش خییلی سخته ولی یادتون باشه فقط ۱۰ روزه اگر بلد نیستید سرچ کنید یاد بگیرید 

اگر دارید این متنو میخونید مطمئن باشید خدا دلش براتون تنگ شده وگر نه اصلا تاپیک منو نمی دیدین 

حالا کیا این کارو فقط به خاطر خودشون انجام میدن؟؟؟؟لطفا اعلام کنید دوستان 

ممنون 🙏🙏🙏

این کارم به هیچ عنوان دخالت تو اعتقادات کسی نیست 

یه حسی که دلم میخواست دوستامم تجربش کنن همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من میخونم خداروشکر چون اول وقت همه همین کار بکنن  اگر اول وقت بخونن  اصلا ناخود آگاه خودشون خوششون  میاد دیگه نمیتونن  ترکش کنن خیلی حال خوبی ب آدم دست‌ میده 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
2714

ممنون 😍😍😍😍منم تنبلم یه مدت میخونم یه مدت نه ولی بخاطر دخترامم شده که یاد بگیرن این وظیفه اشونو انجام بدن قصد کردم بخونم  متاسفانه دیروز خواستم شروع کنم پریود شدم ولی چشم میخونم فقط برام دعا کن موفق بشم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

همه عمرم دوست داشتم بخونم هرگز شروع نكردم الان پريودم تموم بشه مي خوام شروع كنم يعني خدا هنوز من رو دوست داره؟ميشه برام دعا كنيد موفق بشم بزرگترين حسرت زندگيم نماز خوندن هست

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
همه عمرم دىوست داشتم بخونم هرگز شروع نكردم الان ريودم تموم بشه مي خوام شروع كنم يعني خدا هنوز من رو ...

آره عزیزم حتما منم بزرگترین ارزوم بود که خداروشکر بهش رسیدم 

2706