2726
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 195 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادرش خیلی بدجنسه  تو جلسه خاستگاری حتی از من خدافظی نکرد

ببین عزیزم منم شرایطم  عین تو بود کلا کات  کردم الانم ازدواج خوبی کردم متاسفانه اون آقا هم خبر رسید ازدواج کرده و طلاق گرفت پسر مامانی به درد مادرش میخوره 

توی دو سال جوری اعتماد به نفسمو اورده بودن پایین که بعد از طلاق توی خیابون روم نمیشد برم ...هم از نظ ...

آخی عزیزدلم

یه هدف برای خودت تعیین کن مثلا ورزش، نقاشی، خیاطی، ارایشگری ،تئاتر و....هرچی که دوست داری بعد روش زمان بذار اونوقت میبینی چقدر زندگیت عالی میشه و از این رو به اون رو میشهههههه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

حالم خیلی بده همین امروز کلی گریه کردم بدجور دلم هواشو کرد ولی رابطه ای ک تهش نرسیدنه رو ادامه نمیدم

عزیزم منم حالم افتضاح بود الان خوبم  تحمل کن خوب میشه اذیت میخوای بشی ولی زمان بگذره خوب میشی نگران نباش یه چیزم بگم سعی کن خودتو مشغول کنی سعی کنی جهان بینی تو عوض کنی سعی کن  خودتو بشناسی حالا که اینطور شده فرصت داری تا خواستگار بعدی که میاد خودتو بشناسی و بهتر تصمیم بگیری و ازدواج بهتری داشته باشی من و تو با این اتفاقایی که برامون می افته چشامون باز تره از این بعد خیلی دقت کن 

ولی خودمونیما بیدار شدی پیامشو دیدی کلی قند تو دل اب شد  دیگ پیام نداده بهت؟ اون و مامانش پر م ...

اره بدجور دلم هواشو کرد ولی این رابطه فایده نداره اینجوری

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
اهمیت نده جواب هم نده قصد جدی نداره یه زاپاس یا دوستی الکی میخاد

نه اینجوری نیس فقط خیلی وابسته مادرشه 

۴ سال باهاش بودم کوچکترین چیزی از نظر خیانت و اینا ازش ندیدم از لحاظ اینجور چیزا آدم سالمی بود

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
نه اینجوری نیس فقط خیلی وابسته مادرشه  ۴ سال باهاش بودم کوچکترین چیزی از نظر خیانت و اینا ازش ...

من تجربه ی مشابهی قبلا دیدم به نظرم دقیقا اینجوریه

از یه طرف برای ازدواج نمیاد چون والدینش راضی نیستن از یه طرف هم دلش نمیاد کلا ولت کنه چون مدت زمان زیادی باهم بودین 

میخواد یه مدت دیگه دوست بمونید تا ببینه چی پیش میاد

2706