2733
2734
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 195 پست
عزیزم میدونم چهارسال باهم بودید رابطه ی قوی ای داشتید ولی از من به تو نصیحت با مرددد بچه ننه هیییییچ ...

اره برا همین الان که واقعا دلتنگشم هم جواب نمیدم بحث بهم زدن نیس بحث اینه که با این اخلاقا کنار نمیام

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از من به عنوان یه با تجربه به تو نصیحت با مردی که مادرش مخالفه وصلت نکن...

والا واسه ما که راضی بود همه مدل بلا سرمون اورده وای به روزی که مادرشوهری عروسی رو نخاد 😑😂😂

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

اگر من بودم جوابشو نمیدادم و دیگه میلی به ارتباط باهاش رو نداشتم. به دو دلیل. اولی اینکه پسری که حرف از کشت و کشتار و خود کشی و این حرفا بزنه اصلا برای زندگی قابل اعتماد نیست و نمیشه بهش تکیه کرد چون با اولین مشکل میخاد خودشو بکشه این ادم هنوز به بلوغ عقلی نرسیده. دلیل دومم اینکه به راحتی با حرف مادرش شما رو گذاشته کنار بعد از ازدواج هم با حرف مادرش اذیتت میکنه و خیلی کارای دیگه. خواهش میکنم دختر خانوما قدر خودتونو بدونید اگر مجرد تو خونه باباتون بمونید تا همیشه خیلی خیلی خیلی بهتره تا اینکه با یه کسی زندگی کنید که روزی هزار بار از طریق خودش و خانوادش بهتون فشار روانی وارد شه. براتون ارزوی خوشبختی میکنم

2731
خرشون از پل گذشت  از خانواده ی خودم خیلی پایین تر بودن از نظر مالی و چیزای دیگه خانواده ی منم ...

وااااای 

بعضی مادرشوهرا کثافتن خدا نگذره ازشون

نظرم جواب نده چون دوباره رابطه ای که تموم شده شروع میشه باز ممکنه ول کنه  خودم همچین تجرب ...

دقیقااا

فوق العاده آدم ضعیفیه با هر تقی که به توقی میخوره سریع ناامید میشه

عه آخه خودش جوری تعریف کرده بود که من فک میکردم خیلی سخته، عزیزم ایشالله زود خوب شی من برا دوستم نذر ...

نگران نباش دارو داره من یکی از دوستام ام اس داره ۳ تا بچه سالم خدا بهش داده

2738
توی دو سال جوری اعتماد به نفسمو اورده بودن پایین که بعد از طلاق توی خیابون روم نمیشد برم ...هم از نظ ...

دقیقا مثل الان من دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه

بگو درد زندگی بخوره تو فرق سرت نامرد

جواب ندادم یه چیزی بگم دوباره اون جواب میده 

جون کندم تا بتونم یکمی بااین شرایط کنار بیام نمیخوام زحمتام هدر بره

جواب ندادم یه چیزی بگم دوباره اون جواب میده  جون کندم تا بتونم یکمی بااین شرایط کنار بیام نمیخ ...

پیامشو پاک کن که چشت بهش نیفته فکر کن خواب دیدی 

تو لیاقتت خیلی بیشتره خودتو تا سطح همچین آدم نامردی پایین نیار

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706