2726
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 195 پست
عزیزم گول گریه نخور اونم بخاطر من خیلی گریه میکرد تا پدرم میگفت نشونه هات ببر برا پدرم گریه میکرد . ...

نامزد سابق منم همزمان که با من بود با چندتا دختر دیگه هم بود اما چرا من نمیتونم بی خیالش باشم؟   

عه آخه خودش جوری تعریف کرده بود که من فک میکردم خیلی سخته، عزیزم ایشالله زود خوب شی من برا دوستم نذر ...

بستگی به ادم داره که چطور با بیماریش رابطه برقرار میکنه 

من الان ۶ ساله ام اس دارم و تا الان غیر از اینکه روزی یه کپسول میخورم مورد دیگه ای نبوده نه اذیتم کرده نه چیزی 

خداروشکر ادم موفقیم بودم تو همه زمینه ها 

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بستگی به ادم داره که چطور با بیماریش رابطه برقرار میکنه  من الان ۶ ساله ام اس دارم و تا الان غ ...

اون خودش از بیماریش برا  من یه غول ساخته بود ولی خداروشکر خودش میگفت الان بهتره اتفاقا اونم آدم موفق و شادیه 

تا زمانی ک مادرت دخالت کند

زندگی کوفت قشنگیست 

برو پی کارَت

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
عزیزم احساس میکنم تو با این قضیه راحت کنار اومدی چون مثله من نیستی من بودم اس میداد با کله جوابشو می ...

حالم خیلی بده همین امروز کلی گریه کردم بدجور دلم هواشو کرد ولی رابطه ای ک تهش نرسیدنه رو ادامه نمیدم

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
بزاربره جاهمون مامانش.بااون باشی به فنامیری معلومه خیلی به حرف مامانش میکنه

خیلی بهش وابسته اس مثلا تا یه مشکل براش پیش میاد سریع زنگ میزنه ب مامانش

به این چرت و پرت دل نبند دوباره مادرش فردا یه چیزی میگه بهم میخوره خدا نکنه مادرشوخر از عروسیش خوش ...

اره خیلی ربط داره مادر بیشعورش از من خدافظی نکرد همش قصدش بهم خوردن بود بعد خیلی برام جالبه ایشون طرف مادرشو گرفت

2706