2703
2553
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4730 بازدید | 195 پست

داره خرت میکنه

خر نشو 

یا حواب نده یا بنویس باش

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به این چرت و پرت دل نبند

دوباره مادرش فردا یه چیزی میگه بهم میخوره

خدا نکنه مادرشوخر از عروسیش خوشش نیاد

خیلی خیلی خیلی زندگی مشترک عروس و داماد سخت میشه

نگید چه ربطی داره که ههمون میدونیم خیلی هم ربط داره

2720

عزیزم میدونم چهارسال باهم بودید رابطه ی قوی ای داشتید ولی از من به تو نصیحت با مرددد بچه ننه هیییییچوقت نمیشه زندگی کرد هیییچوقت

اون الان توی بهترین فرصت خودشو نشون داد , اگ ببخشی و به همم برسید چندوقت بعد ازدواج همچییین بسوزی ک همش ور دل مامانشه یا مامانش تو زندگیتونه 

دو سه تا تاپیک اینشکلی بخون چشم و گوشت قشنگ باز میشه

این ابراز علاقه ها قبل ازدواجه بعد ازدواج تازه میفهمی بچه ننگی مرد کم چیزی نیست

بچه ها من یه دوستی دارم طفلی مریضه ام اس داره باباش دوزنه س وضعیت مالیشونم که خوب نیست ولی یه پسر میخواستش با همه اینا اومد باهاش ازدواج کرد، واقعا براش خوشحالم خیلیم دوستش دارم بچه ها دعا کنین خوب شه دیگه قرص نخوره آخه فک کنم بخواد بچه دار شه قرص نباید بخوره خیلی ناراحتم براش 😢

وای عزیزم آخه دلیلش چی بود مگه میشه آدم بی دلیل عوض شه ؟

خرشون از پل گذشت 

از خانواده ی خودم خیلی پایین تر بودن از نظر مالی و چیزای دیگه خانواده ی منم کلا مخالف ازدواجمون بودن بعد من احمق دوستش داشتم خیلی بچه ننه بود و تک پسر وقتی عقد کردیم مامانش کلا با من قهر کرد وقتی میدیدمیاد کنارم اخم و تخمش شروع میشد اینم کم کم دور شد 

و رفتارای نافورمم زیاد داشتن مثلا مامانش میرفت داخل حموم و لخت بود این که یه پسر ۳۲ ساله بود میرفت کمرشو کیسه میکشید 

اخر سر دلم میخواست بگم میرفتی با مامانت ازدواج میکردی چه کاری بود زندگی منو به لجن کشیدی ولی سکوت کردم

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  

نظرم جواب نده چون دوباره رابطه ای که تموم شده شروع میشه باز ممکنه ول کنه  خودم همچین تجربه ای دقیقا مثل توداشتم تا یکسال و نیم بعد از جدایی هی میومد هی میرفت نتونست عرزشو نداشت بجنگه منه احمقم هر سری جوابش میدادم دوباره می‌رفت چقدر زجر کشیدم تو مثل من نکن اگر بخواد رک زنگ میزنه واقدام می‌کنه نه بااین چرت و پرت ها

اه حالم بده شد 

2714
بچه ها من یه دوستی دارم طفلی مریضه ام اس داره باباش دوزنه س وضعیت مالیشونم که خوب نیست ولی یه پسر می ...

منم ام اس دارم 

توی دوران بارداری نباید بخورن ولی بعدش باید دوباره بخورن 

ام اس بیماری خیلی وحشتناکی نیست

خرشون از پل گذشت  از خانواده ی خودم خیلی پایین تر بودن از نظر مالی و چیزای دیگه خانواده ی منم ...

وای چه بد خدا ازشون نگذره وقتی یه دختر ازدواج میکنه با هزار امیدو آرزو میره خونه شوهر اونوقت اونا چیکار میکنن ... میدونی چیه ما ایرانیا فرهنگمون پایینه صرفا چون خانواده پسرن حتی اگه پسرشون از هر لحاظ پایینم باشه  احساس غرور میکنن البته همه اینطور نیستنا ولی اکثرا اینطورن چون دیدم پسری که خودش ببخشید هیچ پخی نیست ولی بیا ببین چطور زنی میخواد یا ننه ش چطور عروسی میخواد حالا اونم شاید احساس میکنه که منت سرت گاشته که اومده تو رو برا پسرش گرفته احمقا 

منم ام اس دارم  توی دوران بارداری نباید بخورن ولی بعدش باید دوباره بخورن  ام اس بیماری خ ...

عه آخه خودش جوری تعریف کرده بود که من فک میکردم خیلی سخته، عزیزم ایشالله زود خوب شی من برا دوستم نذر کردم و ختم بسم الله دارم  از این به بعد برا تو هم دعا میکنم که  کلا اون قرصا رم دیگه نخوری ، دوستم میگفت ام اس از استرس میاد  فقط تو روخدا به خودت استرس نده اصلا هر چی شد شد به جهنم 

وای چه بد خدا ازشون نگذره وقتی یه دختر ازدواج میکنه با هزار امیدو آرزو میره خونه شوهر اونوقت اونا چی ...

توی دو سال جوری اعتماد به نفسمو اورده بودن پایین که بعد از طلاق توی خیابون روم نمیشد برم ...هم از نظر تحصلاتی هم مالی و قیافه از پسره سر بودم اونام همش اعتماد به نفسمو میوردن پایین که نکنه از خودشون چیزی کم بشه 

با وجو د اینکه یکسال از طلاقم گذشتن هنوزم مثل قبل همون دختر پر شور و شیطونی که بودم نشدم

2706