2737
2734
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 195 پست

مادرش رو دوست داره طبیعی هست و زن و مرد نداره خود من هیچ وقت مادرو پدرم رو به خاطره یه مرد کنار نمیذارم یه بار دلشون وشکستم و تاوانشو دادم اینم بدون مردی که راحت قیدمادرش وبزنه شماروراحت تر کنار میذاره.

شماخودت میدونی این آقامعیارهای زندگی مشترک روداره یا نداره؟واینکه شماروجلوی خانواده سرشکسته کردن حاضری مجددخواستگاری باشه و خانوادت پذیرای این آقاهستن؟

درنهایت ازدواج تصمیم بزرگیه و بایدخیلی دقت کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرش نمیذاره خوشبختی رو احساس کنی. مادرش از اون مادرهایی هست که به عاشق شدن پسرش حسادت می کنه. بهش بگو رفتار مادرت درست نبود. به من و خانواده ام بی احترامی کرده. من نمی تونم با خانواده شما وصلت کنم. من اینقدر مادر شوهر راضی دیدم. چه زندگی خوبی هم داشتن. مادر شوهر ناراضی و حسود هم دیدم گند می زنن به زندگی.

شما نمیدونین جقدر بخاطر من گریه میکرد قسم میخورد وگرنه من باور نمیکردم

عزیزم گول گریه نخور اونم بخاطر من خیلی گریه میکرد تا پدرم میگفت نشونه هات ببر برا پدرم گریه میکرد . یه روز رو حیاط بودیم من گریه شدم گفتم بدون تو نمیتونم یه دفه تا دید من اشکام داره میاد اونم گریه شد گفت گریه نکن منم گریه میکنم.  گول همین جیزاشو خوردم اما بعدش فهمیدم اون زمان که من نشونه اش بودم با چندتا دختر دیگه هم دوست بود . داداشم با مدرک بهم ثابت کرد همین باعث شد دی بی خیالش شدم منم با شوهرم و بچم درست ازش انتقام گرفتم منو با بچم میبینه فقط مث سگ نگا میکنه . خودش ازدواج نکرده هنوز 

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 

بگو تاحالا کجا بودی یدفعه یادی از ما کردی بعد بگو خالا برگرد همونجا که بودی جایی که زمان رسیدن بود چیزی نگفتی الان دیگه زمان کات کردنه😂حالا چ دردش قشنگ باشه چی نه 😒

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️

وای برا منم همین اتفاق افتاده با این تفاوت که چن ماهه میگذره ولی اون هنوز پیام نداده ولی تموم پروفایلاش برا منه منم عین خنگا منتظرم برگرده سریع قبولش کنم خخخ  ولی تو رو خدا شما فک نکنین خیلی احمقما خخخ آخه هیشکی جای من نیست و نمیتونه درک کنه اون منو دوست داشت خیلیم بهم احترام میذاشت تا الانم هیچ کس به دلم نشسته چیکارکنم 😢

2738
مادرش رو دوست داره طبیعی هست و زن و مرد نداره خود من هیچ وقت مادرو پدرم رو به خاطره یه مرد کنار نمیذ ...

ولی دوستم عزیزم پدر و مادرهمه براشون مهمن مهم اینه که دخالت بیجاشونو بی جواب بزاریم وقتی۴ سال از عمر دختر مردمو گرفتی یاد مادرت نبودی الان یادش افتادی

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
2706