2703
2553
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4730 بازدید | 195 پست

ساده تر از شما پیدا نکرده برگشته شاید هم اشتباهی فرستاده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آشغالن میان زندگی یکیو با این چرت و پرتاشون خراب میکنن بعدم میرن

بزار بره بخدا بعدن می فهمی نامزد قبلی منم مادرش خیلی بدجنس بود . رفته بودیم برا من انگشتر نشونه بخریم اول برا نمیگرفت اول برا خودش لباس و طلا انتخاب میکرد شوهرش میگف بزار اول برا عروس بگیریم بعد ب تو میگیریم . حالا داداش همین پسره یکی از دوستامو گرفته . دوستم میگه تا حالا ده بار میخاستم بخاطر مادرش جدا شم بسکه اذیتم میکنه.  هر روز تو خونمه.  خلاصه خیلی به سرش میده دختره با اینکه شوهرش خوبه ولی میگه  نمیتونم بسازم . خیلی مراقب باش خانواده خیلی مهمن.  

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
هیچی نگو. پسری که خانوادش مخالفه ازدوجشن بعداز ازدواج روزگار واسه عروس نمیزارن.بخداباهاش عروسی کنی آ ...

خانوادش به کنار خودش به من گف خوشبخت شی خدافظ بعد الان این پیامو داده

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
2714
ازدواج کردی؟

آره عزیزم چند ساله اما اون هنوز دست بردار نیست محله مادرم خونشونه هر وقت من برم خونه مادرم همش میاد از در خونه مادرم رد میشه اما من دیگه نگاه هم بهش نمیکنم 

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
بزار بره بخدا بعدن می فهمی نامزد قبلی منم مادرش خیلی بدجنس بود . رفته بودیم برا من انگشتر نشونه بخری ...

اره میدونم براهمینم بهم زدم خیلی سختم شده هرروز کارم گریه اس ولی دیگه برنمیگردم

تو ازدواج کردی یا نه هنوز؟

آره عزیزم چند ساله اما اون هنوز دست بردار نیست محله مادرم خونشونه هر وقت من برم خونه مادرم همش میاد ...

ببخشید ولی چ بیشعوره نگاه به زن شوهر داره

گلم کسی که دوستت داشته باشه جلو‌مادرشم وایمیسته

مادر همسر منم راضی نبود ولی همسرم جلو همه گفت من هر شرطی باشه میخوام تموم شد رفت کسی که بخوادت میجنگه به خاطر اینکه بهت برسه

2706