2726
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 195 پست

پسری بخاطر حرف مامان جونش از عشقش دس بکشه اولا اصلا عاشق نبوده دوما زندگی باهاش جنگ اعصابه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
جوابشو بدم یا هیچی نگم؟

نه جواب نده بزارگم شه حتی اگ تونستی خطتم عوض کن

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مَردی که گوش به فرمان مادرش باشه، بهتره توی زندگیت نباشه. فردا که بری سر خونه و زندگی، چه مرا ...

مادرش خیلی بدجنسه 

تو جلسه خاستگاری حتی از من خدافظی نکرد

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐

هیییچچچچیییی نگو انگار که پیامشو ندیدی،اون الان منتظر واکنشِ توعه،یه کلمه جواب بدی سرِ حرف باز میشه...

وقتی که زمانش بود غلط کرد بچه بازی درآورد

رفته دوراش و زده دیده دخترای الان مثل تو نمیشن پشیمون شده برگشته

اگه جواب ندیدی خییییلی میسوزه

2728
جوابشو بدم یا هیچی نگم؟

معلومه که نه!!

مردی ک دختری رو بخواد پامیشه میره میگیردش دیگه

این ادا اطوارا چیه

این میخواد مجدد با شما باشه بدون ازدواج

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
مادرش خیلی بدجنسه  تو جلسه خاستگاری حتی از من خدافظی نکرد

بهش محل نده، هرچقدر بیشتر کشش بدی بدتره،بذار این رابطه تموم بشه.

اگر واقعا بخوادت با عزت و احترام از خانواده ات خواستگاریت میکنه،این شعرا هم بدرد خودش میخوره.یکم غرور داشته باش و نذار بازیت بده

تو منی یا من تو منم با یکی دیوونه وار همدیگه رو میخاستیم مادرش از. بس بدجنس بود کارمون به جدایی کشید ...

آشغالن

میان زندگی یکیو با این چرت و پرتاشون خراب میکنن بعدم میرن

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
مادرش خیلی بدجنسه  تو جلسه خاستگاری حتی از من خدافظی نکرد

پس موضوع همینجا مختومه ست.

تو رو به خیرو اونو به سلامت.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
از من به عنوان یه با تجربه به تو نصیحت با مردی که مادرش مخالفه وصلت نکن...

آره منم نامزد قبلیم مادرش مخالف بود و البته خیلی هم هاااار بود منم بچه بودم هیچی حالیم نبود همش میگفتم فقط همین میخام قرص خوردم بخاطرش خودمو کشتم هر کاری کردم ولی بابام نزاشت الان میفهمم چه خطری از بیخ گوشم رد شد 😑

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
2706