1464
1411
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4211 بازدید | 195 پست

بچه ها من یه دوستی دارم طفلی مریضه ام اس داره باباش دوزنه س وضعیت مالیشونم که خوب نیست ولی یه پسر میخواستش با همه اینا اومد باهاش ازدواج کرد، واقعا براش خوشحالم خیلیم دوستش دارم بچه ها دعا کنین خوب شه دیگه قرص نخوره آخه فک کنم بخواد بچه دار شه قرص نباید بخوره خیلی ناراحتم براش 😢

وای عزیزم آخه دلیلش چی بود مگه میشه آدم بی دلیل عوض شه ؟

خرشون از پل گذشت 

از خانواده ی خودم خیلی پایین تر بودن از نظر مالی و چیزای دیگه خانواده ی منم کلا مخالف ازدواجمون بودن بعد من احمق دوستش داشتم خیلی بچه ننه بود و تک پسر وقتی عقد کردیم مامانش کلا با من قهر کرد وقتی میدیدمیاد کنارم اخم و تخمش شروع میشد اینم کم کم دور شد 

و رفتارای نافورمم زیاد داشتن مثلا مامانش میرفت داخل حموم و لخت بود این که یه پسر ۳۲ ساله بود میرفت کمرشو کیسه میکشید 

اخر سر دلم میخواست بگم میرفتی با مامانت ازدواج میکردی چه کاری بود زندگی منو به لجن کشیدی ولی سکوت کردم

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  

نظرم جواب نده چون دوباره رابطه ای که تموم شده شروع میشه باز ممکنه ول کنه  خودم همچین تجربه ای دقیقا مثل توداشتم تا یکسال و نیم بعد از جدایی هی میومد هی میرفت نتونست عرزشو نداشت بجنگه منه احمقم هر سری جوابش میدادم دوباره می‌رفت چقدر زجر کشیدم تو مثل من نکن اگر بخواد رک زنگ میزنه واقدام می‌کنه نه بااین چرت و پرت ها

اه حالم بده شد 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

بچه ها من یه دوستی دارم طفلی مریضه ام اس داره باباش دوزنه س وضعیت مالیشونم که خوب نیست ولی یه پسر می ...

منم ام اس دارم 

توی دوران بارداری نباید بخورن ولی بعدش باید دوباره بخورن 

ام اس بیماری خیلی وحشتناکی نیست

1473
خرشون از پل گذشت  از خانواده ی خودم خیلی پایین تر بودن از نظر مالی و چیزای دیگه خانواده ی منم ...

وای چه بد خدا ازشون نگذره وقتی یه دختر ازدواج میکنه با هزار امیدو آرزو میره خونه شوهر اونوقت اونا چیکار میکنن ... میدونی چیه ما ایرانیا فرهنگمون پایینه صرفا چون خانواده پسرن حتی اگه پسرشون از هر لحاظ پایینم باشه  احساس غرور میکنن البته همه اینطور نیستنا ولی اکثرا اینطورن چون دیدم پسری که خودش ببخشید هیچ پخی نیست ولی بیا ببین چطور زنی میخواد یا ننه ش چطور عروسی میخواد حالا اونم شاید احساس میکنه که منت سرت گاشته که اومده تو رو برا پسرش گرفته احمقا 

منم ام اس دارم  توی دوران بارداری نباید بخورن ولی بعدش باید دوباره بخورن  ام اس بیماری خ ...

عه آخه خودش جوری تعریف کرده بود که من فک میکردم خیلی سخته، عزیزم ایشالله زود خوب شی من برا دوستم نذر کردم و ختم بسم الله دارم  از این به بعد برا تو هم دعا میکنم که  کلا اون قرصا رم دیگه نخوری ، دوستم میگفت ام اس از استرس میاد  فقط تو روخدا به خودت استرس نده اصلا هر چی شد شد به جهنم 

وای چه بد خدا ازشون نگذره وقتی یه دختر ازدواج میکنه با هزار امیدو آرزو میره خونه شوهر اونوقت اونا چی ...

توی دو سال جوری اعتماد به نفسمو اورده بودن پایین که بعد از طلاق توی خیابون روم نمیشد برم ...هم از نظر تحصلاتی هم مالی و قیافه از پسره سر بودم اونام همش اعتماد به نفسمو میوردن پایین که نکنه از خودشون چیزی کم بشه 

با وجو د اینکه یکسال از طلاقم گذشتن هنوزم مثل قبل همون دختر پر شور و شیطونی که بودم نشدم

8
عزیزم گول گریه نخور اونم بخاطر من خیلی گریه میکرد تا پدرم میگفت نشونه هات ببر برا پدرم گریه میکرد . ...

نامزد سابق منم همزمان که با من بود با چندتا دختر دیگه هم بود اما چرا من نمیتونم بی خیالش باشم؟   

عه آخه خودش جوری تعریف کرده بود که من فک میکردم خیلی سخته، عزیزم ایشالله زود خوب شی من برا دوستم نذر ...

بستگی به ادم داره که چطور با بیماریش رابطه برقرار میکنه 

من الان ۶ ساله ام اس دارم و تا الان غیر از اینکه روزی یه کپسول میخورم مورد دیگه ای نبوده نه اذیتم کرده نه چیزی 

خداروشکر ادم موفقیم بودم تو همه زمینه ها 

بستگی به ادم داره که چطور با بیماریش رابطه برقرار میکنه  من الان ۶ ساله ام اس دارم و تا الان غ ...

اون خودش از بیماریش برا  من یه غول ساخته بود ولی خداروشکر خودش میگفت الان بهتره اتفاقا اونم آدم موفق و شادیه 

1476
1457