1600
1541
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4230 بازدید | 195 پست
تو منی یا من تو منم با یکی دیوونه وار همدیگه رو میخاستیم مادرش از. بس بدجنس بود کارمون به جدایی کشید ...

آشغالن

میان زندگی یکیو با این چرت و پرتاشون خراب میکنن بعدم میرن

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
مادرش خیلی بدجنسه  تو جلسه خاستگاری حتی از من خدافظی نکرد

پس موضوع همینجا مختومه ست.

تو رو به خیرو اونو به سلامت.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

از من به عنوان یه با تجربه به تو نصیحت با مردی که مادرش مخالفه وصلت نکن...

آره منم نامزد قبلیم مادرش مخالف بود و البته خیلی هم هاااار بود منم بچه بودم هیچی حالیم نبود همش میگفتم فقط همین میخام قرص خوردم بخاطرش خودمو کشتم هر کاری کردم ولی بابام نزاشت الان میفهمم چه خطری از بیخ گوشم رد شد 😑

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
1546

ساده تر از شما پیدا نکرده برگشته شاید هم اشتباهی فرستاده

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1432
آشغالن میان زندگی یکیو با این چرت و پرتاشون خراب میکنن بعدم میرن

بزار بره بخدا بعدن می فهمی نامزد قبلی منم مادرش خیلی بدجنس بود . رفته بودیم برا من انگشتر نشونه بخریم اول برا نمیگرفت اول برا خودش لباس و طلا انتخاب میکرد شوهرش میگف بزار اول برا عروس بگیریم بعد ب تو میگیریم . حالا داداش همین پسره یکی از دوستامو گرفته . دوستم میگه تا حالا ده بار میخاستم بخاطر مادرش جدا شم بسکه اذیتم میکنه.  هر روز تو خونمه.  خلاصه خیلی به سرش میده دختره با اینکه شوهرش خوبه ولی میگه  نمیتونم بسازم . خیلی مراقب باش خانواده خیلی مهمن.  

هیچی نگو. پسری که خانوادش مخالفه ازدوجشن بعداز ازدواج روزگار واسه عروس نمیزارن.بخداباهاش عروسی کنی آ ...

خانوادش به کنار خودش به من گف خوشبخت شی خدافظ بعد الان این پیامو داده

ازدواج کردی؟

آره عزیزم چند ساله اما اون هنوز دست بردار نیست محله مادرم خونشونه هر وقت من برم خونه مادرم همش میاد از در خونه مادرم رد میشه اما من دیگه نگاه هم بهش نمیکنم 

بزار بره بخدا بعدن می فهمی نامزد قبلی منم مادرش خیلی بدجنس بود . رفته بودیم برا من انگشتر نشونه بخری ...

اره میدونم براهمینم بهم زدم خیلی سختم شده هرروز کارم گریه اس ولی دیگه برنمیگردم

تو ازدواج کردی یا نه هنوز؟

1403
آره عزیزم چند ساله اما اون هنوز دست بردار نیست محله مادرم خونشونه هر وقت من برم خونه مادرم همش میاد ...

ببخشید ولی چ بیشعوره نگاه به زن شوهر داره

گلم کسی که دوستت داشته باشه جلو‌مادرشم وایمیسته

مادر همسر منم راضی نبود ولی همسرم جلو همه گفت من هر شرطی باشه میخوام تموم شد رفت کسی که بخوادت میجنگه به خاطر اینکه بهت برسه

1578