2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من جایی میرم مثل خرس صبونه میخورم و بنظرم خیلی خوشمزه میاد اما تو خونه خودم اصلا بنظرم خوشمزه نمیاد

واییی دقیقا منم اینطوریم دلیلش شاید دور هم صبونه خوردن باشه

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2738
من جایی میرم مثل خرس صبونه میخورم و بنظرم خیلی خوشمزه میاد اما تو خونه خودم اصلا بنظرم خوشمزه نمیاد

من کامل برعکس شمام

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من خونه نامزدم هستم مادر شوهرم یه صبحانه اماده کرده بود که بیا و ببین😂😂تخم مرغ.پنیر.کره.خامه.انواع مرباها.حلوا ارده و خودمم خامه و مربای زردالو و تخم مرغ خوردم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
واییی دقیقا منم اینطوریم دلیلش شاید دور هم صبونه خوردن باشه

نه مهمونم برام میاد بهم مزه نمیده باز!!

کلا سفر میرم خیلی اشتهام باز میشه

مثلا من از نیمرو بیزارم

اما خونه مادرم ک میرم ب کسی امون نمیدم تو نیمرو خوردن!!!!

ساعت 7صبح من و شوهرم و پسرم املت خوردیم الانم اونا خوابن منم سعی دارم بخابم

چه جالب یعنی صبحونه میخورید بعد باز میخوابید؟؟

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 
نه مهمونم برام میاد بهم مزه نمیده باز!! کلا سفر میرم خیلی اشتهام باز میشه مثلا من از نیمرو بیزا ...

اصولاخونه باباهامون طعم خوردنیهاش ی چیزدیگس منم اونجوریم

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2706