2726
عنوان

دخترم تب داره کمک

125 بازدید | 31 پست

سلام دخترم سه سالشه از دیشب تب داره بهونه نمیگیره زیاد فقط داغ و هرزگاهی میگه دلم براش شیاف گذاشتم تبش پایین نمیاد دستمال خیس ام میزارم پیشونیش دیگه چیکار کنم ببرم دکتر؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمك درشت رو بريز تو آب ولرم رو به خنك

پاهاشو بذار توش

توو سه ديقه مياره تب رو پايين

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

یعنی شیاف هم گذاشتی تبش نیومد پایین واسه چند ساعت؟ اگه هیچ تغییری نمیکنه با دارو حتما" ببر دکتر

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 
شیاف25 بود یه ساعته گذاشتم

شیاف ۱۲۵ دیگه درسته؟ من واسه پسرم که سه سالو نیم هست یه ۱۲۵ کامل میزنم با یه نصفه کمتر، چون یه ۱۲۵ کم میشه ، اگه شربت ایبوپروفن بخوره بهتر میاره پایین تب رو، چند میشه درجه تبش؟؟

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 
2706