2733
2734
عنوان

تاثیر صبحانه در لاغری

7385 بازدید | 30 پست

به نظرتون مناسب ترین در مهمترین وعده غذایی یعنی صبحانه برای کسی که قصد لاغری داره چی میتونه باشه؟ 

نزدیک به سه هفته است دارم ورزش میکنم و تا حدی خوب پیش رفتم 😐ولی هنوز عادت های بد مثل صبحانه نخوردن و دیر خوابیدن و دیر پاشدن رو کنار نگذاشتم و همین باعث شده روند رژیمم کند پیش بره ✌🏻 

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️

حتما صبحونه بخور و زود بخواب

صبحانه ک میخوری انرژی بدنت تامین میشه....اگه نخوری بعدا در طی روز ناخوداگاه با هر خوردنی بیشتری میخوای جاش رو پرکنی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

من صبحانه میخوردم بازم چاق میشدم چرااااااا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دیگه نمیخورم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
حتما صبحونه بخور و زود بخواب صبحانه ک میخوری انرژی بدنت تامین میشه....اگه نخوری بعدا در طی روز ناخو ...

صحیح چی بخورم ؟اخه میدونید سر صبح زیاد میل به خوردن ندارم و ازاین رو هم میگن صبحونرو با خودت بخور(یعنی مفصل)ناهار و‌با دوستت و‌شامو با دشمنت 😂چی‌بخورم که هم انرژی لازم رو برسونه هم سبک باشه برای وعده صبحانه 

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
من صبحانه میخوردم بازم چاق میشدم چرااااااا

بله هرچیزی که به موقع خورده نشه باعث چاقی میشه حالا میخاد هرچی باشه همین چای سبز رو من شنیدم که اگر قبل از غذا خورده بشه برای چاقی و اگر بعد از غذا خوزده بشه برای لاغری هستش البته بازم تکرار میکنم که شنیدم 

صحیح چی بخورم ؟اخه میدونید سر صبح زیاد میل به خوردن ندارم و ازاین رو هم میگن صبحونرو با خودت ب ...

نون پنیر گردو....پنکیک...کروسان...اگه خیلی میلت به صبحونه نیست یه تیکه نون و پنیر یا نون با هرچی بخور با یه سیب...سیب هم برای پوست هم دهان هم معده خوبه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

نون به مقدار بسيار كم به همراه پنير كم چرب و كمي گردو

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "
2738

در طول روز هم سعي كن ميوه بخوري

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

میزان صبحانه توی لاغر شدن مهمه مثلا خواهر من میرفت دکتر تغذیه و هر 10 روز یه کیلو کم میکرد. میزان صبحانش یک کف دست نان لواش بود (اگه نان سنگک یا تافتون بود نصف کف دست!) با هر چیزی مثل پنیر یا مربا حتی خامه ولی خیلی خیلی کم در حد یک قاشق مربا خوری

صبح رو با یه لیوان آب ولرم و دو قاشق آب اسم کی طبیعی شروع کن .اگر صبح اشتها نداری برای صبحانه ی لیوان شیر داغ  با دو قاشق جو دوسر پرک شده مخصوص صبحانه با ی کم قاشق بخور میتونی داخلش گردو یا بادام اضافه کنی .هم ویتامین هم مقوی هس طول روز سیری 

صبح ها برو باشگاه .پیلاتس کار کن برگشتنی دوتا لیوان دمنوش چای سبز و گزنه و نعناع بخور .چای ترش دم کن . روزی حداقل یک ساعت پیاده روی کن اگر نتیجه سریعتر میخوای بگیری در دوتاییم پیاده روی کن یعنی صبح و عصر .. بجای تربوهیدرات بیشتر سعی کن پروتئین بیشتر بخوری ... تخم مرغ  آب پز و سینه مرغ بخارپز و کدو و هویج بخارپز ..

ماست و کدو و شوید رو برای وعده شام بخور ... توی چای و دمنوش ها زنجبیل یا هل بنداز متابولیسم رو بالا میبره .. از روغن زیتون تکی غذاها استفاده کم و آب زیاد بخور پوستت چروک نشه ... شبها از یه ساعت به بعد خونه رو تاریک کن تا زودتر خوابت ببره ... از عصر دمنوش آرامش بخش بخور مثل بهارنارنج و به لیمو و گل گاوزبان و گل محمدی و بابونه ... اینها خواب رو عمیق و راحت میکنند . صبح ها دوش بگیر سرحال بیای ... همه چیز به عادت هست ... عادتهای خوب به نفع روح و جسم ماست

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
نون پنیر گردو....پنکیک...کروسان...اگه خیلی میلت به صبحونه نیست یه تیکه نون و پنیر یا نون با هرچی بخو ...

بله میوه جات رو‌به عنوان میان وعده روزانه مصرف میکنم 😬

رژیم صحیح و اصولی یعنی

حذف نکردن هیج وعده ی غذایی

و بودن پنج گروه مواد غذایی

یعنی کربوهیدرات ها

چربی ها

میوه

سبزیجات و صیفی جات

لبنیات

اینا رو باید با توجه به وزنت توی رژیمت جا بدی

اگه زیر ۸۰هستی بدن تو روزانه با ۴واحد میوه نیاز داره

به روزی ۴قاشق مرباخوری روغن سالم نیاز داره

به روزی ۴تا۵واحد کربوهیدرات که شامل برنج و نان و ماکارونی(قندهای پیچیده)نیاز داره

سبزیجات هم ازاد

روزی دو لیوان لبنیات کم چرب

قند ساده که میشه همون قند و شیرینجات هم حذف بشه بهتره

صبح رو با یه لیوان آب ولرم و دو قاشق آب اسم کی طبیعی شروع کن .اگر صبح اشتها نداری برای صبحانه ی لیوا ...

دو قاشق آب لیمو ..اشتباه تایپی در سطر اول

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........

صبحانه رو حتما باید کامل خورد چون به لاغری هم بیشتر کمک میکنه تا اینکه چاق کنه ،هرگز صبحانه رو حذف یا کم نکن فقط،شکر و قند نخور

برو مطالعه کن میبینی که صبحانه خوردن برای لاغر شدن ضروریه من که باشگاه میرم هم بهم اینو میگن

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2706