2726
عنوان

میوم

392 بازدید | 25 پست

سلام.دوستم مجرده چند وقته فهمیده تو رحمش میوم داره.دکتر بهش گفته میومش بزرگ شده و باید رحمشم خارج کنن.چون هنوز شوهر نکرده نمیتونه.نمیدونیم چکار کنیم لطفا کمک کنید

خدایا خودت مواظب این گلی ک ب هم داد باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ایندش چی؟ازدواج بچه ؟؟😢😢

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

یه مورد دیدم مشابه همه دکترا بهش گفته بودن خارج کنه. دکتر عراقچی اصفهان براش دراورد بدون دراوردن رحم. چند تا دکترو سر بزنه حالا

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

دقیقا دوست دخترعمم 25 سالش بود گفتن رحمو باید خارج کنن ولی چون ازدواج نکرده بود اجازه ندادن 

خداروشکر بدون دراوردن رحم میوم خارج کردن تازه اون زیاد داشت 

الانم خوبه انشالله ایشونم خوب شن

👄💄👠
دقیقا دوست دخترعمم 25 سالش بود گفتن رحمو باید خارج کنن ولی چون ازدواج نکرده بود اجازه ندادن  خ ...

دوست دختر عمت😒

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
دوسته دختر عمم

دختر یکی از دوستهای عمت؟

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
دوسته صمیمیه دخترعمم 😐  دخترعمه نداری؟ دختره عمه!

اها یعنی عمت نه دخترش که ی دوستی داره؟

دوسته صمیمیه دخترعمم 😐  دخترعمه نداری؟ دختره عمه!

اذیتت میکنم عزیزم حرص نخور😘😂

2706