2410
2553
عنوان

فولیکول‌های قبل آی یو آی

113 بازدید | 4 پست

سلام دوستان گلم، من دیشب که 8 قاعدگیم بود سونو مردم، سمت راست فولیکول‌های 12.7 و 12.4 و 14.1 و 11.7 بود و سمت چپم یکی 25 داشتم که دکتر گفت تا روز 12 سیکلت میرسن  

متاسفانه من لوله سمت راستم بطور کامل مسدود هست، به نظرتون جواب سونو خوب هست؟ 

با تشکر 😍😘

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم بله خوبه انشالله نتيجه بگيري فدات با دارو انقد فولي داري؟

آره  گلم 10 عدد لترازول که از شب سوم تا 7 قاعدگی شبی دو تا خوردم  البته با سونو نهم قاعدگی اینقدر هست..سمت چپم دکتر گفتند بهتره و باردیگر میشه نا قبل آی به نظر شما کم هست؟ 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ
2456
منم اين ماه ميخوام برم براي آي يو آي چه مشكلي داشتيد كه رفتيد آي يو آي؟ با چه دارويي انقد فولي دار ...

سلام گلم، من لترازول خوردم 10 عدد. با اجازتون من وارد 41 سال شدم،  سال 93 رحمم دو حفره ایی بود که قبل از دو تا بارداری که داشتم لاپاراسکوپی شدم پیش پرفسور البرزی در شیراز، متاسفانه بارداری اولم 18 هفته به دلیل پاره شدن کیسه آب پسرم که پاتولوژی گفت سالم بوده از بین رفت، البته باید سرکلاژ میشدم که دکتری که واسه بارداری رفتم پیش ریسک کرد. بارداری دومم پسر تترالوژی حاد قلبی داشت با مشکل عضلانی ، دو تا بارداری طبیعی باردار شدم، ولی الان دکتر پریناتالوژی که شیراز تحت نظرشون هستم منو فرستادن دکتر کازرونی و ایشون نظرشون آی یو آی بود و بعد آی وی اف، ذخیره تخمکم 2.8 هست ولی چون پلیکیسایک هست یکی از تخمدان‌هام و همسرم تحرک اسپرمش کم شده...