2726

غریبه که چه عرض کنم همسایه بودیم و کاملا سنتی ازدواج کردیم.سه روزه شد خواستگاری و بله و برون و عقد.شکر خدا خیلی راضیم.ببخشید طولانی شد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=94309298]انشاالله خوشبخت باشی  با فامیلش چی منظورم فامیلشه[/QUOT ممنون منظورت ازدواج با فامیله؟؟من اصلا ازدواج فامیلی دوست نداشتم اگر مشکلی پیش بیاد برا زنوشوهر همه فامیل میفهمن و درگیرش میشن کدورت و جدایی هم ممکنه تو فامیل ایجاد بشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت فرهنگا و اینکه زبونشونا متوجه نمیشم و اونا خیلی باسیاست رفتار میکنن و بهم بی احترامی میکنن😔

نسبت خیلی دور فامیلی ولی اولین بار تو خواستگاری دیدمش خیلی راضیم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت ف ...

عزیزم😢 کم نیار تو هم جواب بده برو ترکی یاد بگیر

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706