1147
1341
حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت ف ...

عين شوهر من و هانوادش😢

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

غریبه نه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

کلا ترکا غریبه دوست ندارن و اینو با تک تک سلولای بدنم حس میکنم حتی بچه های کوچیکشونم اینطورن

ما برعکس هستیم 

من ترکم و همسرم کورد 

من متوجه میشم فامیل همسرم چی میگن و همسرم متوجه نمیشه ما چی میگیم 

البته والدینم بشدت حساس هستن که جلوی ایشون ترکی حرف نزنیم 

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.

غیر فامیل و ازدواج سنتی و خدارو شکر راضیم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی
1274