2703
2553
عنوان

ميخوام تغيير كنم و عوض بشم .... اگه ميتونيد لطفا كمكم كنيد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 37 پست

براي رشته هايي مثل پرستاري بازار كار هست هميشه

كلا رشته هاي پيراپزشكي خوبن

واسه خودت كرم هاي مراقبت پوست مخصوص خودتو بگير

عطر برند گرون بخر خيلي حس خوبي داره😊

كلاس زبان برو

باشگاه برو و يوگا و مديتيشن كار كن

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اول هدفاتو بنویس از چیزای کوچک شروع کن مثلا چند تا لاک بگیر ناخنتو خوشگل کن تا برسی به پوستت و دانشگاه تا قدمای بزرگ به قول دکتر حبشی جنس زن لطیفه باید باغچه ای داشته باشه بچه ای چینش و ارایشی😆😆

رشته دبيرستانم رياضي فيزيكه 

خب مهندسی برات بهترین گزینه س.میتونی سال دیگه کنکور شرکت کنی. من یه نذری دارم به خیلی ها رایگان حاضرم برنامه بدم.اگه خواستی سال دیگه شرکت کنی، دوست داشتی من کمکت میکنم. 

و خدایی که به شدت کافیست...
2456

يه كامال اينستاگرام باز كن و كارهاي اشپزي و شيرينيتو بذار توش

كم كم فالوئر زياد مي كني

تو كارات نو اوري داشته باش

كم كم پولدار ميشي😄

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

سعی کن بهترین خودت باشی چیزی ک تو دلت بهش افتخار میکنی نمیخواد ادا در بیاری

ببین چی هم حالت و خوب میکنه هم باعث پیشرفتت میشه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
براي رشته هايي مثل پرستاري بازار كار هست هميشه كلا رشته هاي پيراپزشكي خوبن واسه خودت كرم هاي مر ...

هيچ وقت از كرم مراقبتي استفاده نكردم فقط يه مرم دور چشم مارك معروف همسرم خيلي وقت پيش براي كسي خريد يكي هم براي منم خريد فكر كرد كرم پودره تا الان اكبنده حتي تست هم نكردم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
اگه دوست داری میتونی تربیت معلم بخونی رشته خوبیه موقع دانشجویی هم حقوق داره و شغل تضمین شده و نسبتا ...

مامان و بابام همه ميگن معلم برو معلم شو 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2714
تو هزينه متوسطم ميتونم يكم طلامو بفروشم براي كلاس رفتن و اينا البته  آره دانشگاه رفتم رشته حسا ...

عزیزم مارک باز نمیگم باش اما هرچیزی رو کم بخر و خوب بخر مثلا لوازم آرایش کرم پودر آرت دکو خوبه، لباس برند ایرانی تولیکا عالییییه،درسته قیمت بالاست اما کیفیت دارن،برای کلاس طلا نفروش،با همسرت مشورت کن ازش بخواه،خرج کنه برات،رشته هم به علاقه و هدف و کاری که میخوای باهاش انجام بدی بستگی داره...همسرت باید بهت بده تا به خودت برسی

هيچ وقت از كرم مراقبتي استفاده نكردم فقط يه مرم دور چشم مارك معروف همسرم خيلي وقت پيش براي كسي خريد ...

البته سنت كمه براي محصولات پوستي قوي

ولي دور چشم ضعيف و يه آب رسان عالي داشته باش

به ناخنات برس هميشه

خب مهندسی برات بهترین گزینه س.میتونی سال دیگه کنکور شرکت کنی. من یه نذری دارم به خیلی ها رایگان حاضر ...

قربونت عزيزم خيلي ممنون 

همه ي فكرامو ميكنم و تمام علايقمو و اينا ميسنجم و بهتون خبر ميدم  يه دنيا ممنون 😘

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706