2726
احتمالا زیاد استرس وضعف دارم

منم خودم بدنم که ضعیف میشه کابوس میبینم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم من ی مدت هرشب وهرشب خوابای وحشتناک میدیدم ک مثلابااره دارن تیکه تیکم میکنن یایکی دنبالمه یا...توی بالشم ی کم نمک ونون خشک وزغال گذاشتم دیگ ندیدم اون خابارو.

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
واییی بنظرم ی سر برو دکتر با این خوابا خودت رو نابود میکنی

همش استرس این کتابای درسیه صبح تاشب بااسترس درس میخونم فکرکنم دلیلش اونه تو کتابهام هم خیلی درمورد بدن انسان واین چیزاست فکرکنم ذهنم همه چیو قاطی میکنه یه چیزی تحویل میده!!

2728
من هروقت تنها میخوابم ظهرا کابوس میبینم پامیشم میبینم دستو پام داره میلرزه همیییشه همینجوریه

من تنهاهم نیستم همیشه شوهرم شبا پیشمه ولی خیلی بده یه ماهه اینطورم خداکنه بااستراحت چندروزه خوب شم
د

منم همش خواب خیانت میبینم خیلی خیلی سخته برام عین واقعیته...همیشه هم باگریه بیدارمیشم میبینم دستام میلرزه کله بدنم سرده انگار ی روحم...ینی ارزوی مرگ‌ازته دل میکنم اون لحظه

منم همش خواب خیانت میبینم خیلی خیلی سخته برام عین واقعیته...همیشه هم باگریه بیدارمیشم میبینم دستام م ...

این خواب های شما که فکرکنم صددرصد اثرات نی نی سایته زیاد تو تاپیکهای اینجوری نرو

ببخشید ولی فکر کنم چون فکرت درگیر همین قضیه هست یعنی با آمادگی ذهنی کابوس شبانه می‌خوابی خوابشم میبینی یعنی خونسرد باشید بدون فقط ی خوابه و تو بیداری همه چیز اکیه بهش فکر نکن بعد ی مدت از سرت میفته

ازوقتی ازدواج کردم اینطوریم...نی نی سایت ی ماهی نیس عضوشدم

وای خیلی بده کابوس های تکرارشونده چندتا راهه حل دادن به من دوستان شماهم انجام بده انشالله خوب بشی من که میخوام انجامشون بدم صفحه ی اول نوشتن

2706