2737
2734
عنوان

اوسا نقاش شدم ، بیاین اشپزخونمو ببینین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 169 پست
من تاپیک رو ترک میکنم چون همه دارن بهت میگن اشتباه کردی و شما مقصری شما خوب و پولدار ولی تاپیکای قبل ...

شما اگه درک و فهم داشتی موقع نظر دادن اسم سمساری نمی اوردی 

اون استیکرام نمیذاشتی 

خوب کاری میکنی برو بیرون 

زودتر از اینا باید میرفتی

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
حسش نیست خواهر  ولی نه اسی مثل خواهرم  تو چیدن جهازش نظر دادم اینجام یه پیشنهاد دادم&nbs ...

مرسی از پیشنهادت 

شما خوب نظر میدی ولی این خانم هنوز نیومده توپش پره توهین کرد به من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاپیک رو ترک میکنم چون همه دارن بهت میگن اشتباه کردی و شما مقصری شما خوب و پولدار ولی تاپیکای قبل ...

معلومه کی ندید بدیده ک هنوز نیومده به یه نو عروس ک با کلی ذوق زندگیشو شروع کرده و خوشحاله ک با دست خودش تغییر تو دکور اشپزخونش ایجاد کرده توهین میکنی 

شما اگه هم نظر داشتی مودب میگفتی نه اینکه سر صبحی به جای ایجاد حس خوب بهم میگی اشپزخونت مث سمساریه

2731
دنیا کجا میره ما کجاییم بسه توروخدا سر چارتا کابینت و وسیله اشپزخونه، جهاز خوب داشتن و نداشتن اصلا ی ...

اذیت میشی برو بیرون 

نامه ی فدایت شوم واست نفرستادم 

وقتی تاپیک زدی یعنی راهنمایی میخوای  ایشونم داشت راهنمایی میکردا شما مختاری که اصلا گوش ندی&nb ...

بخون چی گفته وقتی انتقاد میکنن چرا باید اسم سمساری و دهاتی بیاره 

چرا توهین میکنه میگه چشمت دراد 

عقل تو قد نمیده 

بنظر شما تمام اینا توهین نیست و من مختارم ک از نظرش استفاده کنم یا نه

2738
یه سوال. گوشکوب برقی برات کارایی داره؟ من دودل بودم واس خریدش.احساس میکنم غذاساز میتونه کارشو انجا ...

بچه دار بشی که باید توی ساک بذاری اینور و اونور ببری😂

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
بچه دار بشی که باید توی ساک بذاری اینور و اونور ببری😂

دخترم 2سال و نیمشه.غذاشو با غذاساز کاسه کوچیکش میکس میکردم.

من معمولا گوجه جعبه ای میخرم با غذاساز لهش میکنم میجوشونم آبش تموم شد میذارم تو فریزر.ولی تیغه غذاسازم ترک خورده قسمت پلاستیکیش فک کنم زیاد تحت فشار گذاشتمش😅

به نظرت به درد اینجور کارا میخوره؟

خب برچسب گرون بود ک خودم رنگ زدم تازه عروسم  دیشب دوماه میشد ک عروسی کردم

آفرین بهت، حظ کردم 😍

و به آقاتون تبریک میگم که خانومش واقعا کدبانو عه

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2706