2733
2739
عنوان

اوسا نقاش شدم ، بیاین اشپزخونمو ببینین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 169 پست
اره عزیزم ببخشید راست میگی دهاتی نباید میگفتم ولی این زن معلومه بچه ساله من چیز بدی نگفتم که اومد فح ...

اگه چشم بصیرت داشته باشی همه تو سایت بهم گفتن عالی شده 

دور و برمم نبودی ببینی 

ولی در کل حق نداشتی بهم توهین کنی الانم برو بیرون 

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم ببخشید راست میگی دهاتی نباید میگفتم ولی این زن معلومه بچه ساله من چیز بدی نگفتم که اومد فح ...

بخاطر همین اخلاقته ک چهاربار ترکیدی

2728
بخاطر همین اخلاقته ک چهاربار ترکیدی

تا چشمت در اد من تو تاپیکای سیاسی ترکیدم که عقل تو بهش قد نمیده برو نقاشیتو بکن 😂😂😂

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
وقتی بهم میگه خونت مث سمساریه انتظار دارین ناراحت نشم

عزیزم داشت نظرشو میگفت نظر هر کسی محترم هست و شما باید جنبه بالایی داشته باشید و انتقاد پذیر باشید اون خانوم این مدل رو دوست نداره و راهنمایی شما کرد

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2738

عزیزم مبارکت باشه به سلامتی

یه سوال و پیشنهاد 

فاصله یخچال با ماشین لباسشویی چقدره 

نمیشه یخچال رو برگدونی سمت اجاق گاز  که میخوای درب هاشو باز کنی سختت نباشه مخصوصا درب فریزر 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تا چشمت در اد من تو تاپیکای سیاسی ترکیدم که عقل تو بهش قد نمیده برو نقاشیتو بکن 😂😂😂

این بارم برای بی ادبیات میترکی هههه 

چون تمامشو گزارش زدم 

بازم میگم حتما حسودی ک اومدی به من حمله میکنی 

وسایلای خونت حتما بی ریخت و قدیمی هستن ک چشمت باز نمیشه 

عزیزم مبارکت باشه به سلامتی یه سوال و پیشنهاد  فاصله یخچال با ماشین لباسشویی چقدره  نمی ...

فاصلش خوبه راحت باز میشه 

اون طرف گرمای اجاق گاز و افتاب پنجره داغش میکنه

وقتی بهم میگه خونت مث سمساریه انتظار دارین ناراحت نشم

من باشم ناراحت نمیشم به دید انتقاد بهش نگاه میکنم حتی اگه دشمنم بگه  . میدونم تو ذوقت خورده اما شاید تو حرفاش پیشنهادهای خوبی باشه . کابینتات خوب شدن فقط اگر دیدی رنگ ازش جدا شد درها رو جدا کن و بده رنگ کوره ای . اونا خیلی بادوامن . کاشی ها رو میشه برچسب زد دوامش رو نمیدونم ولی دوستان گفتن کمه .اگر احیانا خواستین برچسب بزنی به ترکیب صورتی و آبی یا گلدار فکر کن . که کابینتها جلوه کنه . برای سرامیک کف کفپوش بگیر که راحت بشه شست .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706