2410
2553
عنوان

اوسا نقاش شدم ، بیاین اشپزخونمو ببینین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 169 پست
ب شما ارتباطی نداره ک چطور چیدم حتما اینجوری بهتر بوده چاه تخلیه ماشین لباس شویی فقط همون جاس  ...

وا چرا اینقدر هرز حرف میزنی ال حق که دهاتی هستی چه ربطی داره ندید بدید از وسایل زندگی و یخچالت و بی جهازیت معلومه حسود کیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
وا چرا اینقدر هرز حرف میزنی ال حق که دهاتی هستی چه ربطی داره ندید بدید از وسایل زندگی و یخچالت و بی ...

برات گزارش ک زدم میفهمی

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرا اینقدر هرز حرف میزنی ال حق که دهاتی هستی چه ربطی داره ندید بدید از وسایل زندگی و یخچالت و بی ...

از تاپیکم برو بیرون 

بی تربیت

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2720

حرف زدن این خانوم اشتباه بود عزیزم ولی داهاتی کلمه زشتیه

ما خانواده پدرم روستا زندگی میکنن خدایی خونه هایی دارن ک تو شهرای بزرگم نیست.همشونو خییییلی پولدارو بروز

2714
حرف زدن این خانوم اشتباه بود عزیزم ولی داهاتی کلمه زشتیه ما خانواده پدرم روستا زندگی میکنن خدایی خو ...

اره عزیزم ببخشید راست میگی دهاتی نباید میگفتم ولی این زن معلومه بچه ساله من چیز بدی نگفتم که اومد فحش داد معلوم بود همه بهش گعتن بی سلیقه حرصش گرفته سر من خالی کرد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706