2726
عنوان

خواهش می کنم یه لحظه بیاین و بگین چی‌کار کنم دم درم برگردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 27 پست
اهان فقط از این می ترسیدم که از نظر بقیه نمی خوام کوچیک بشم 

سریع برگرد خونت از خاندان شوهر واسه ادم فامیل و دوس در نمیاد بعدا به روت میارن برگرد

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهشاً سریع بر گرد خونه 

بدترین کار اینه که بخوای خونه رو ترک کنی 

خواننده نیستا...                                                        ولی من عاشق صداشم                                         تیکرعروسیمه  

خواهر گلم هرکاری شوهرت حتی بدترین کاروروهم کردتوگوشت هم زد خونتون رو نکن ابدا خونه کسی حتی پدرمادرخودت هم نرو چه برسه عموی همسرت...توزن هستی خانم هستی شخصیت داری ارزش داری شاید امروز همسرت ارزشت رو نفهمه تودعوا تولجبازی حتی حق داری وهمسرت میکوبه سکوت کن بعد وقتی که ارومه حرفتوبزن تمام مردها تودعوا بدترین حرفهای ناممکنومیزنن برای زندگیت بجنگ تا موفق شی اگه نتونستی بروطلاق ولی تواین مدت به هیچ وجه خونه هیشکی نرو حتی خونواده خودت.....من گلم بدترین شرایط و باهمسرم تجربه کردم اماارام بودم وتودعواهاسکوت میکردمباخدا خلوت میکردم توکل به اون میکردم دعا میکردم  اماعوضش وقتایی که آروم بودحرفموقاطع وبدون دعوا ومحکم میزدم  آخرش سرش پایین اومدولی خونه کسی بری بزرگترین اشتباه رو میکنی آنموقع پوست کلفت شو بشین توخونت  اگه میخادبره بزارشوهرت بره برگردخونت  صفحه نون بخربرو حتی نزارهمسرت هم بفهمم زندگیتونجات بده تلاش کن کم نیارهمیشه که روزهای خوش نیست برگردخواهرقشنگم 

چطوری میرید قهر 

ما بدترین دعواهارو کردیم ولی نرفتم قهر جامو جدا میکنم کلی عذاب وجدان میگیرم میگم نکنه به نبودنم عادت کنه 😁😑😅

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
سریع برگرد خونت از خاندان شوهر واسه ادم فامیل و دوس در نمیاد بعدا به روت میارن برگرد

اتفاقا نظر چند نفر رو شنیدم برگشتم خونه دیدم مثل گاو خوابیده اصلا متوجه رفتنم هم‌نشده بود 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
حالا چرا اونجا رفتی. برو خونه بابات داداشت آبجیت حتی عموی خودت بهتره تا عموی اون واقعا چیکار داری می ...

عزیزم گفتم که تهران کسی رو ندارم

خواهر گلم هرکاری شوهرت حتی بدترین کاروروهم کردتوگوشت هم زد خونتون رو نکن ابدا خونه کسی حتی پدرمادرخو ...

ممنون از حرف های دلگرم کننده ت ❤❤ اتفاقا همون چند نفر اول که گفتن برگرد گوشی رو گذاشتم کنار و دور زدم سمت خونه