2410
2553

من و شوهرم نصفه شب بازم دعوا کردیم بعد اون گرفت خوابید و منم یه کمی از وسایلم رو ورداشتم و اوموم خونه عمو همسرم ولی چون نصفه شب بود تو نرفتم تو ماشینم نشستم . به نظرتون برگردم خونه؟ 

تازه فک کنم اینا هم میدونن که ما باهم اختلاف داریم الان یه ماهش رو هم گذشته!  دیشب خانم دوست شوهرم بهم پی ام داد که خیلی ناراحت شد م میخوایین طلاق بگیرین و از این جور چیزا اصلا انتظار نداشتم که شوهرم به دوستاش هم بگه

کس دیگه ای رو نداشتم که برم خونه شون خانواده م همه شهرستانن. 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

برگرد

اصلا اشتباه نکن خونه ات رو ترک نکن

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من خواهرم چند سال با شوهرش اختلاف شدیدی داشتند حتی اخراش خواهرم به جنون رسیده بود ولی یه بارم نیومد قهر هیچوقت از خونخ نزد بیزون صبح با هم بیدار شدن رفتن طلاق گرفتن 

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
دلیل بحث؟ فرصت دادین بهم؟ مشاوره رفتین؟

سر لجبازی افتاده من هر کاری می کنم که وضع بهتر بشه ولی این دقیقا هر کاری از دستش برمیاد که شرایط رو بدتر کنه انجام میده. اره مشاوره هم رفتیم ولی به اونم گفته من فک نکنم به نتیجه برسیم بهتره جدا بشیم مشاور هم همش میگه اخه من مشکل جدی نمی بینم ! 

قراره باز امروز بریم

تو خونت بمون  بهتر از اینه که بری خونه عمو شوهر  خودتو کوچیک نکن

اهان فقط از این می ترسیدم که از نظر بقیه نمی خوام کوچیک بشم 

به نظر من قهر کردن و از خونه زدن بیرون معنایی نداره بجز اینکه واقعا تصمیم داری جدا شی ولی اینکه با این کار بخوای ناز کنی اشتباه و خودت و شوهرت رو خسته میکنی تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ممکنه هر حرفی زده شه پس خیلی زوم نکن حرفای دعواها رو

2706