1345
1341

من و شوهرم نصفه شب بازم دعوا کردیم بعد اون گرفت خوابید و منم یه کمی از وسایلم رو ورداشتم و اوموم خونه عمو همسرم ولی چون نصفه شب بود تو نرفتم تو ماشینم نشستم . به نظرتون برگردم خونه؟ 

تازه فک کنم اینا هم میدونن که ما باهم اختلاف داریم الان یه ماهش رو هم گذشته!  دیشب خانم دوست شوهرم بهم پی ام داد که خیلی ناراحت شد م میخوایین طلاق بگیرین و از این جور چیزا اصلا انتظار نداشتم که شوهرم به دوستاش هم بگه

کس دیگه ای رو نداشتم که برم خونه شون خانواده م همه شهرستانن. 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خب جایی ک نداری بری برگردی بهتر نیست؟

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست

من خواهرم چند سال با شوهرش اختلاف شدیدی داشتند حتی اخراش خواهرم به جنون رسیده بود ولی یه بارم نیومد قهر هیچوقت از خونخ نزد بیزون صبح با هم بیدار شدن رفتن طلاق گرفتن 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
دلیل بحث؟ فرصت دادین بهم؟ مشاوره رفتین؟

سر لجبازی افتاده من هر کاری می کنم که وضع بهتر بشه ولی این دقیقا هر کاری از دستش برمیاد که شرایط رو بدتر کنه انجام میده. اره مشاوره هم رفتیم ولی به اونم گفته من فک نکنم به نتیجه برسیم بهتره جدا بشیم مشاور هم همش میگه اخه من مشکل جدی نمی بینم ! 

قراره باز امروز بریم

1348
تو خونت بمون  بهتر از اینه که بری خونه عمو شوهر  خودتو کوچیک نکن

اهان فقط از این می ترسیدم که از نظر بقیه نمی خوام کوچیک بشم 

وقتی بری خونشون یعنی خودتو خیلی ضعیف نشون دادی

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   

به نظر من قهر کردن و از خونه زدن بیرون معنایی نداره بجز اینکه واقعا تصمیم داری جدا شی ولی اینکه با این کار بخوای ناز کنی اشتباه و خودت و شوهرت رو خسته میکنی تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ممکنه هر حرفی زده شه پس خیلی زوم نکن حرفای دعواها رو

1226

سریع برگرد خونت از خاندان شوهر واسه ادم فامیل و دوس در نمیاد بعدا به روت میارن برگرد

خدایاا جز تو پناهیی ندارم بی پناهم نکن معبودم منواز درگاهت ناامید برنگردون پروردگاررحیمم🙏 

خواهشاً سریع بر گرد خونه 

بدترین کار اینه که بخوای خونه رو ترک کنی 

خواننده نیستا...                                                        ولی من عاشق صداشم                                         تیکرعروسیمه  
1346