1803
1804

من و شوهرم نصفه شب بازم دعوا کردیم بعد اون گرفت خوابید و منم یه کمی از وسایلم رو ورداشتم و اوموم خونه عمو همسرم ولی چون نصفه شب بود تو نرفتم تو ماشینم نشستم . به نظرتون برگردم خونه؟ 

تازه فک کنم اینا هم میدونن که ما باهم اختلاف داریم الان یه ماهش رو هم گذشته!  دیشب خانم دوست شوهرم بهم پی ام داد که خیلی ناراحت شد م میخوایین طلاق بگیرین و از این جور چیزا اصلا انتظار نداشتم که شوهرم به دوستاش هم بگه

کس دیگه ای رو نداشتم که برم خونه شون خانواده م همه شهرستانن. 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

برگرد

اصلا اشتباه نکن خونه ات رو ترک نکن

نزدیکی قریب الوقوع ظهور:                                                                             http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور                                                                                      قسمت سبز را کپی کنید در مرورگر.

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

من خواهرم چند سال با شوهرش اختلاف شدیدی داشتند حتی اخراش خواهرم به جنون رسیده بود ولی یه بارم نیومد قهر هیچوقت از خونخ نزد بیزون صبح با هم بیدار شدن رفتن طلاق گرفتن 

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
دلیل بحث؟ فرصت دادین بهم؟ مشاوره رفتین؟

سر لجبازی افتاده من هر کاری می کنم که وضع بهتر بشه ولی این دقیقا هر کاری از دستش برمیاد که شرایط رو بدتر کنه انجام میده. اره مشاوره هم رفتیم ولی به اونم گفته من فک نکنم به نتیجه برسیم بهتره جدا بشیم مشاور هم همش میگه اخه من مشکل جدی نمی بینم ! 

قراره باز امروز بریم

1771
تو خونت بمون  بهتر از اینه که بری خونه عمو شوهر  خودتو کوچیک نکن

اهان فقط از این می ترسیدم که از نظر بقیه نمی خوام کوچیک بشم 

به نظر من قهر کردن و از خونه زدن بیرون معنایی نداره بجز اینکه واقعا تصمیم داری جدا شی ولی اینکه با این کار بخوای ناز کنی اشتباه و خودت و شوهرت رو خسته میکنی تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ممکنه هر حرفی زده شه پس خیلی زوم نکن حرفای دعواها رو

1794

تحت هیچ شرایط خونتو ترک نکن برگرد پیش شوهرت باشی خیلی بهتر ازینه که بری پیش فامیلاش بعدا سخت پشیمون میشی پس برگرد

خدایا شکرت که در اوج ناامیدی که دخترم رو از دست داده بودم  پسرم رو بهم هدیه دادی خداوندا هیچکس رو از نعمت مادر شدن محروم نکن و دامن همه ی منتظرا رو سبز کن اللهم صلی علی محمد و آل محمد 
اهان فقط از این می ترسیدم که از نظر بقیه نمی خوام کوچیک بشم 

سریع برگرد خونت از خاندان شوهر واسه ادم فامیل و دوس در نمیاد بعدا به روت میارن برگرد

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  

خواهشاً سریع بر گرد خونه 

بدترین کار اینه که بخوای خونه رو ترک کنی 

خواننده نیستا...                                                        ولی من عاشق صداشم                                         تیکرعروسیمه  
1718