2703
2553

گریه در هنگام دفع ادرار .. رنگ و بوی بد . کلا گریه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه در هنگام دفع ادرار .. رنگ و بوی بد . کلا گریه

گریه نمیکنه فقط رنگ ادرارش از سفید به یکم زرد تغییر کرده به نظرت تاثیر مولتی ویتامین نیس اخه زرده این قطره میگم شاید تغییر رنگش مال اونه؟

2456
پوست صورت زرد میشه تب و لرز سوزش هنگام دفع که گریه میکنه بوی بد ادرار تکرر

بچم سه ماهشه بوی بد منظورتون اینه خیلی بوش بد باشه طوری که بوش بیاد و هرکسی متوجه بشه یا نه خودم بو کنم متوجه میشم

بچم سه ماهشه بوی بد منظورتون اینه خیلی بوش بد باشه طوری که بوش بیاد و هرکسی متوجه بشه یا نه خو ...

تغییر در بوی ادرارش

یه بوی تند و زننده

چرا ازمایش نمیدی 

چرا شک کردی به عفونت

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
تغییر در بوی ادرارش یه بوی تند و زننده چرا ازمایش نمیدی  چرا شک کردی به عفونت

راستش بخاطر تغییر رنگش از سفید شده زرد البته خیلی زرد نیس برای همین شک کردم؛ب نظرت این تغییر رنگ بخاطر خوردن مولتی ویتامین نیس اخه این قطره رنگش زرده؟

2714
گریه نمیکنه فقط رنگ ادرارش از سفید به یکم زرد تغییر کرده به نظرت تاثیر مولتی ویتامین نیس اخه زرده ای ...

مولتی ویتامینم رنگ و تغییر میده . اما اگه نگرانی ی ازمایش ادرار ببرش. اگه دختره اصولی بشورش . چون دختر حساس تره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
 بچم سه ماهشه بوی بد منظورتون اینه خیلی بوش بد باشه طوری که بوش بیاد و هرکسی متوجه بشه یا نه خو ...

فقط بود نشونه عفونت اداری نیس 

نشونه اصلی گریه و جیغ موقع ادرار 

تب 

تکرر ادرار بعد بوی خیلی تند

نه پسره اکثرا میشورم ولی تند تند ادرار میکنه 

نمیدونم.. عزیزم . اگه تب و مشکلی نداره . جای نگرانی نیست. 

2706