2733
2734
عنوان

چه جور ادمی هستید؟!از زندگیتون لذت می برید!

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 46 پست

لذت که نه فقط حرص میخورم..از دیروزم معدم درد میکنه..روتختی خواهرمو من سفارش دادم اینترنتی اشتباه آوردن تازه میگه هفته بعد سه شنبه بار میاد نگهدار بیاد برات عوض میکنم.از ترسم ب مامانم نگفتم اشتباه اورده🙈🙈

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
احساس میکنم بی فایده اس

رفتی مگر؟

بعد با این موج منفی که نسبت به همچی داری عزیزم معلومه حست باید بگه بی فایده ست!

از کارهایی که از انجام دادنشون لذت میبری شروع کن و سعی کن خودت حال خودت رو خوب کنی، استخر و شنا برای دفع انرژی منفی بدنت خیلی خوبه

خودتم تقویت کن

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟

اگه اینجوری ادامه بدی به روانت آسیب جدی میزنی 

فیلم و سریال کمدی دانلود کن ببین 

کتاب مثبت و انگیزشی بخون زندگینامه افراد موفق رو بخون 

و روزی نیم ساعت با آهنگ شاد برقص

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2728

نه !!

من یه ادم گند بیخودم که از اخلاق خودم متنفرم

مدام شرایط قبل ازدواجم یادم میاد

و گوه بازی خونواده شوهرم که باعث شدن خونه زندگیم از بقیه کمترباشه باعث شده همش عصبی یاشم و وااااااقعا از زندگیم لذت نبرم

کل تایم بیداریم به تنفر میگذره

رومم نمیشه برم دکتر!

جدیدن به فکر قرص ارامبخش افتادم اما خدارو شکر عقلم هنوز کار‌میکنه که بدونم تهش معتادی به قرساست

منم وقتی تنهام می ترسم البته نه به اون شدت ولی همش فک می کنم خونه لولو داره

من الان تنهام🙈😥😥

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

منم وقتی تنهایم خیلی میترسم مخصوصا شبها واقعا از تاریکی میترسم    از زندگی هیچ لذتی نمیبرم یه ماشین دارم سه روزه روشنش نکردم حوصله ندارم وقتی عصبی میشم بدنم سرد میشه و میلرزه و خونه را پر از وسایل و اشغال میکنم     

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738

من خیلی ریلکسم وقتی مشکلی پیش بیاد خونسردم طوری ک گاهی اطرافیان عصبی میشن از دستم ولی در نهایت این منم ک مشکل و حل میکنم. تا الان ک 21 سالمه با کسی دعوای جدی نداشتم خیلی زود دیگران و میبخشم، تو بعضی کارا تنبلی میکنم هی میگم بعد بعد، بعدم انجامش نمی دم.... شمام اگ میخای از زندگیت لذت ببری برا چیزی ک میدونی 5 سال دیگ براش حرص نمیخوری حرص نخور و حنما برا افکارت دکتر برو آجی

ینی باس قرص مصرف کتیم😢😢😢 عمرااااا اگه خانواده ام اجازه بدن

نمیدونم همسرمم نمیذاره من قرص بخورم 

بچه کوچیکم دارم اگه قرص بده که همش خواب اوره کی بچرو نگهداره!!!

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

من بسيار زياد ساده بگير هستم و متاسفانه بهترين چيزهام هيجان مورد نظر اطرافيانم رو برام نداره و كلاً مثبت نگر هستم گاهي خودم رو سرزنش ميكردم از حرف زدنم ولي كم كم ديدم همه از اين رفتارها و حرفهاي نابجا ميزنيم پس اونم دارم رها ميكنم كلاً تو لحظه ام و تنبل همين 😄😄😄🌹🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

یه آدم خییییلی شاد و سرزنده بسیارررر اهل شوخی و خنده یعنی همش منتظر اینم یکی یه حرفی بزنه من رگ خندم بلند شه از زندگیمم خیلی راضیم خداروشکر شوهرمم مثل خودم پایست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706