2726

کسایی که سردر میارن از رنگ مو بیان راهنمایی کنن

من میخوام هر دو هفته رنگش رو تغیر بدم چه رنگایی بخرم و چه جوری ترگیبشون کنم؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نکن خواهر من نکن تمام موهات می سوزه

رنگ ساژ هم دوباره میسوزونه؟.

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
بیچاره موهات دوهفته ای یبار😑

😃اخه ریشش زود رشد میکنه میخوام از این دکلرم استفاده ی لازم رو بکنم به بدبختی دکلره کردم سخت بود دیگه نمیکنم

😃اخه ریشش زود رشد میکنه میخوام از این دکلرم استفاده ی لازم رو بکنم به بدبختی دکلره کردم سخت بود دیگ ...

من ک هربار دکلره کردم رفتم از ریشه موهامو کوتاه کردم اگه جنس موهات خوبه و ازشون مطمعنی رنگ و دکلره کن خدایی نکرده موهات اسیب نزنی بنظر من دوهفته یبار زیاده  ودرکنارش ماسک مو اینام بزن تقویت شه

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    

من موهام خیلی مقاوم بود تا با سنمم بود خودمم ارایشگرم ولی بخاطر دکلره و رنگ مکرر اسیب دید و مجبور شدم کوتاهش کردم رنگ مو تو بازه زمانی کوتاه خیلی داغون میکنه مورو خصوصا رو موی دکلره شده عزیزم شما الان باید شروع کنی به مراقبتای ویژه از موهات وگرنه اسیب میبینه حتی با مراقبتای اشتباه چه برسه به رنگ هر 2 هفته یه بار

من موهام خیلی مقاوم بود تا با سنمم بود خودمم ارایشگرم ولی بخاطر دکلره و رنگ مکرر اسیب دید و مجبور شد ...

چیکار کنم تقویت بشه؟درسته من فکر میکردم چون رنگساژ مدت قرار گیرش کمه رو موها آسیب نمیزنه

همون ماهی یکبار میکنم

چیکار کنم تقویت بشه؟درسته من فکر میکردم چون رنگساژ مدت قرار گیرش کمه رو موها آسیب نمیزنه همون ماهی ...

روغن تراپی کن قبل حموم روغنتم حتما از روغن گیری تهیه کن داخل حموم یه ماسک مناسب بزن بعد حموم هم چن قطره روغن به ساقه موهات بزن یا روغن بادوم تلخ یا ارگان سعی کن هفته ای یک بار هم ماسک خانگی تقویتی درست کنی سشوارو اتو رو هم فراموش کن موهات فوق العاده میشه