2733
2734
عنوان

هفته اول بارداري حالت تهوع ميشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4073 بازدید | 35 پست
من خیلی قبل از زمان پریودی تهوع گرفتم حدود۸  روز بعد از اقدام

من صبح معده دردم و تهوع دارم چند روزه

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هفته اول ک فکر نکنم اما چهار به بعد اره. خیلیا همینجور متوجه بارداریشون میشن منم همش تهوع دارم چهار ...

انشالله مثبته

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

امکان داره باردار باشی جالب اینجاست که من چند روز بعد دیگه نه تهوع داشتم و نه سر گیجه تا آخر بارداری البته برای بچه اولم برای بچه دوم تهوم تا چهار ماهگی ادامه داشت

2738
برین خداروشکر کنید ک تهوع دارین و سوزش معده و رفلاکس بارداری ندارین از سوزش معده از خواب پریدم😤

الهي😅باشه شيرينش به همونه

امکان داره باردار باشی جالب اینجاست که من چند روز بعد دیگه نه تهوع داشتم و نه سر گیجه تا آخر بارداری ...

نميدونم 

فقط كاااااااش جواب بده ديگه

میشه عزیزم خواهرم ی جوری حالش د بد شد ک بیمارستان ی شب بستری بود بخدا استفراغ و اسهال آزمایش گرفتن گفتن باردار نیس   چند هفته بعدش ک دید خبری از پری رف آزمایش داد مثبت شد 

میشه عزیزم خواهرم ی جوری حالش د بد شد ک بیمارستان ی شب بستری بود بخدا استفراغ و اسهال آزمایش گرفتن گ ...

خدا از دهنت بشنوه عزيزم 🙏🏻

خدا از دهنت بشنوه عزيزم 🙏🏻

هانیه جان از ته دلم از خدا میخوام باردار باشی 

چند روز پری گذشته ؟

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2706