2737
2734
فرق میکنه به نظرت  اگه غریبه بود یه چیزی اخه ما بد جور خنجر زدن بهمون. زن داداشم گفته پیش دادا ...

ببین داداشت با تو فرق میکنه اون میتونه راحت ازدواج کنه و بچشم پیشش بمونه ولی تو زنی  امکان ازدواج مجدد خوب برات نیست بچت خیلی کوچیکه دست و پا گیره اگه بدی به شوهرت دیوونه میشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرق میکنه به نظرت  اگه غریبه بود یه چیزی اخه ما بد جور خنجر زدن بهمون. زن داداشم گفته پیش دادا ...

ای کثافت 

اینجاست که بگی تف بهت 

برا چزوندن ما 

زندکی خودت هم به باد دادی 

حداقل رحم بچه خودش میکرد 

مادر واقعا😐

ادم گناه کنه 

دل بشکونه 

انقدر هم از گناهش شاد 

مگه میشه

یا ابالفضل العباس علمدار 
ببین داداشت با تو فرق میکنه اون میتونه راحت ازدواج کنه و بچشم پیشش بمونه ولی تو زنی  امکان ازدو ...

یعنی برگردم 😭😭😭😭نمیتونم اگه بدونی چه جوری خانوادگی سر افکنده شدیم 

پدرم یه شبه شکست 

مادرم همش گریه میکنه برا سرنوشت ما دوتا 

خواهرم میگه خانواده شوهرم همش مسخرهم میکنن که وای از اون زن داداش و دوماد خوبه به شماها نفوذ نبردن 

منم داغونم خسته م کلافه م 

2731
امشب به خواهرش زنگ زدم  گفتم کمکم کن نزار بچمو بگیرن بهم قول داده کمکم کنه خواهر شوهر بزرگمه ح ...

بابا به خواهر شوهرت چرا زنگ زدی که بچرو ازت نگیرن مگه نمیدونی تا ۲ سالگیش حتی نمیتونه ۲ ساعت هم بچرو ببره قانونا میتونه برین کلانتری بچرو فقط ببینه خواهر شوهرتو چرا التماس میکنی قانون با تو خست حتی میتونی ۱ لحظه هم ندی ببره اصلا درو باز نکن بره قانونی نامه ملاقات بگیره

من جات نیستم گلم

سختی خیلی دارم ولی جور دیگه

من جای شما بودم به خاطر بچم برمیگشتم سرزندگیم

هم بچم خوب بزرگ میکردم

هم زنداداشت میسوزه

تازه الان خیانت اینقدر زیاده

اکثرا مجبوری ادامه میدن یا برای آبرو یا برای بچه هاشون

برات دعا میکنم گلم

شماهم دلت شکسته تو رو خدا برا مشکلم دعا کن

ممنونم

یادمه تاپیکت رو که گفتی بهشون مشکوکی 

‌من جای تو بودم از حقم دفاع میکردم ، بچه حق توئه هیچکس حق نداره بگه پیش کی و کجا باشه ، باااااااید پیش خودت بمونه 

خانواده ات حمایت نیمکنن ولشون کن طلاتو بفروش ۱۴ تا سکه ات رو هم بگیر برو رو پای خودت وایسا 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اگه شاید محسن بگه بچه پیش خودت پدر و برادرمم فعلا چیزی نکن تا کارامون راست و ریس میشه

به محسنت اصلا ربط نداره منم قهر کرده بودم شوهرم گفت بچرک میام ببرم ۳ ساعتی اصلا جوابشم ندادم درو هم باز نکردم حتی ۱ دقیقه هم نمیدادم دستش چون قانون با منه

2738
ای کثافت  اینجاست که بگی تف بهت  برا چزوندن ما  زندکی خودت هم به باد دادی  ح ...

خواهرم بهش زنگ زده بود گفته بود چرا اخه حداقل بچت گفته بود من از اول هم بچه نمیخواستم تقصیر داداشتو بود از همون روز اول من به داداشتو گفتم من آدم موندن نیستم باهام بیا همش منو با کلک نگه داشته 

گفته میدونم بچم عمه های مهربون و مادر بزرگ دلسوزی داره پس نگرانش نیستم 

خواهرم میگفت گفتم اخه چرا با زندگی خواهرم این کارو کردی 

گفته چون لیاقت اون زندگی نبوده 

من مستاجر 

با یه حقوق کارمندی 

بدون گردش 

لباس 

تفریح 

و عشق 😔😔

به محسنت اصلا ربط نداره منم قهر کرده بودم شوهرم گفت بچرک میام ببرم ۳ ساعتی اصلا جوابشم ندادم درو هم ...

میدونم پدر برادر خودمو میگم وگر نه وکیل هم گفت بچت تا هفت سال با تویه 

خانوادمم از رو لجبازی چون اون گفته بچه رو میخوام میگن باید بدی بهش 

استارتر الان میگی زن داداشت میخواد بره ایتالیا تو تاپیک قبلیت گفتی رفته !!!!!!!

والا دو هفته پیش بود تاپیک زدی که شک داری چجوری در عرض دو هفته لو رفتن و زن داداشت رفت ایتالیا و الانم برگشته   

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706