1265
1273

دست دشمن 😂😂😂

خدا جونم ، اینجا بعضی کاربرها خیلی مشکل دارن  و فکر میکنن با توهین بتو و ائمه و دین و مذهب آروم میشن و مشکلاتشون حل میشه ، خدایا به فریاد اینها برس و هدایتشون کن وضعیتشون وخیمه میخوان از یزید هم سبقت بگیرن  😂😂😂 آخه تو که میای درباره خدا و دین اسلام حرف نسنجیده و خنده دار میزنی و با وجود بی ارزشت به ائمه توهین میکنی فکر نمیکنی که هیچی از خدا و ائمه کم نمیشه ولی نکبت و بدبختی خودت بیشتر میشه ،،، خدا تورو به حال خودت واگذار کرده که جوابتو نمیده و انقدر گستاخ شدی که رو حرف خدا هم حرف میزنی 🙃 ، فکرنمیکنی خیلی از تو بزرگترهاش بودن که میخواستن حرفی از اسلام و ائمه نباشه ولی عاقبتشون چی شد؟ الان کجان ؟مردن و زیر خاک پوسیدن  ، توهم به فکر شب اول قبر و اون دنیات باش که حادثه  خبر نمی کند 😉😆 

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

دست هرکسی هست دست به دست کنه ب ماهم برسه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1291

سوختم با درد تنهایی مگر تقدیر چیست

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای صالح و سالم شدن نینی یدونه صلوات مهمونم کنید   هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

مرگ بر آمريكا مرگ بر انگليس اصلاً مرگ بر همه جز ما كه از همه بهتر و بيشتر ميفهميم از كل جهان برتر و بهتريم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

دست هیچکی نیست 😞

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤
1274

دست من👍

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم

همه ادما ب نوعی مشکل دارنو از ی جایی بالاخره غصه دار میشن 

همش حس میکنم این دنیا جهنمه و داریم تاوان میدیم

بعضی لحظه ها میمیریو زنده میشی 

بعضی اتفاقا مثل اتیش از درون میسوزونه ادمو

مریضیا بدبختیا فقر....

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست تمام کسانی که جنگ به پا می کنند...

قدرت دست کسی است که میفهمد دوستش داری...!

بیش از 1145 سال  است کسی منتظر 313 مرد است و زمان  همچنان در گذر است...آه... مرد شدن چقدر زمان میخواهد....

زندگی قشنگه.بستگی داره دیدگاهت به زندگی چی باشه.خوشبختی رو تو چی میبینی؟؟؟

یکی تو یک لحظه قدم زدن با عشقش غرق خوشبختیه.

یکی معیارش برای خوشبختی فقط و فقط پول و خرج کردنه.

1267

دست مملکتدارامون هست که ما رو به این روز انداختن

ای خدا چقدر در خونه ات امدم، جواب ندادی، خسته شدم، هشت سال هست که مثل مرغ سربریده حیران و سرگردانم، خدایا، یا مشکلم رو رفع کن یا من رو ببر

من یک مادرم  

که با جون و دل باردار شدم

هر دقیقه لحظه هارو شمردم 

حسش کردم 

دوسش داشتم

به دنیا اومد 

دیدمش صورت زیباشو 

دستای کوچیکشو 

هی بزرگ‌تر شد 

هر روز 

و هر روز خودشو دیدم 

وقتی میخواست باهام حرف بزنه و نمیتونست 

گریه کردناشو 

از شیر وجودم سیرش کردم 

من مادر پس چرا حق داشتن فرزندم و ندارم 

وقتی شوهر کثافتم خیانت کرده و بازم چون شاهدی نیست حق با اونه 

پسرم همه کسم  امشب آخرین خوابتو دارم میبینم آخرین لبخند تو خوابتو دوست دارم بلند شی از خواب و به اندازه کل این دو سال شیر بخوری من نباشم کی شیر میده بهت همه کسم 😭😭😭😭😭

من یک مادرم   که با جون و دل باردار شدم هر دقیقه لحظه هارو شمردم  حسش کردم    ...

از خدا برات آرامش میخوام عزیزم ناراحت نباش 

خودتو عذاب بدی چیزی درست نمیشه 

خدا جونم ، اینجا بعضی کاربرها خیلی مشکل دارن  و فکر میکنن با توهین بتو و ائمه و دین و مذهب آروم میشن و مشکلاتشون حل میشه ، خدایا به فریاد اینها برس و هدایتشون کن وضعیتشون وخیمه میخوان از یزید هم سبقت بگیرن  😂😂😂 آخه تو که میای درباره خدا و دین اسلام حرف نسنجیده و خنده دار میزنی و با وجود بی ارزشت به ائمه توهین میکنی فکر نمیکنی که هیچی از خدا و ائمه کم نمیشه ولی نکبت و بدبختی خودت بیشتر میشه ،،، خدا تورو به حال خودت واگذار کرده که جوابتو نمیده و انقدر گستاخ شدی که رو حرف خدا هم حرف میزنی 🙃 ، فکرنمیکنی خیلی از تو بزرگترهاش بودن که میخواستن حرفی از اسلام و ائمه نباشه ولی عاقبتشون چی شد؟ الان کجان ؟مردن و زیر خاک پوسیدن  ، توهم به فکر شب اول قبر و اون دنیات باش که حادثه  خبر نمی کند 😉😆 

حالتو درک میکنم ولی فک نکنم داغونترم باشی

بارداری 

خونه اقامم

وشوهرم داره با خرابه ها هرز میپره

روزی صددفعه دارم میمیرم جونیمو داره الکی الکی میسوزه

جالب اینکه ما باعشق ازدواج کردیم

اخر بعضی عشقا پشیمانیه

1290