2703
2553
عنوان

چجوری خودم رو به جاری برسونم🙄🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوشگلا معمولا اخلاق ندارن 😂 شما با اخلاقت سرتر و توچشم باش

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

اینو باور کنید و بپذیرید ک  همه چیز چهره و زیبایی نیست ! 

زیبایی تا جایی  دیده میشه ک طرف  دهان ب صحبت باز نکرده ! 

خیلی ها  با سبک صحبت کردن شون  با نحوه رفتار کردن شون  با اخلاق خوششون ،  با کمک حال و خیر خواه  بودنشون  بین دیگران  جا باز میکنن 

قطعا ازین دست آدمها  اطراف تون زیاد دیدید و دیدید چقدر جذابن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2720

هر کاری میکنی بکن ولی این کارو با خودت نکن😑

چرا رقابت داری  مگه فقط به ظاهره  

خودت و خودت باش 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
به نظرم خودت باش به مقایسه بقیه ام اهمیت نده

دست خودم نیست خیلی بهم ریختم امشب همش سر بچه داد میزدم خیلی سخته همش میگفتم جاری دار بشم حسادت نمیکنم الانم همش میگم کاش منم خوشگل بودم 😔😔😔😔

جاریم ازم خوشگلتر نیست 

اما سرزبون دارتر و فوقالعاده اجتماعیه 

طوریکه همه تعریف اونو می کنن و میگن خیلی مهربونه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2714

طاهر فقط یکی دو سال طول میکشه..بعد عادی میشه..رفتار اتون مهمه..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

عزيزم اولش همه داغ و جو گير هستن 

تعريف هاي الكي از عروس تازه وارد مرسومه 

دو روز ديگه به چشمشون عادي ميشه 

يا يه رفتاري ازش ميبينن 

تازه بدش هم ميگن 

اينا مقطعيه جدي نگير 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706