1265
1292

تو تاپیک قبلی گفتم دارم جاری دار میشم که هر کی اونو دیده گفته خیلی خوشگله. من قیافه خیلی معمولی دارم،دوستان گفتن تو هم به خودت برش و اعتماد به نفس داشته باش،نظرتون چجوری رفتار کنم و چجوری به خودم برسم 😐😥😥😥

نمیدونم کسی بیدار هست یا نه🤔🤔🤔🤔

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

😐

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1279

اگه رفتارتون خوب باشه تو دل همه جا میشین نیاز به کاری نیست آدم هزار که خوشکل باشه اخلاق نداشته باشه از چشم همه میفته قیافشم ب چشم نمیاد🙂

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

به خودت برس خوب 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
1323

شما بهترین خودت باش نیازنیست به کسی برسی

اعتمادبه نفست پایینه عزیزم اینخوب نیست

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

الان هر کاری انجام بدی میگن از حسادت بوده  بهتره خودت باشی ولی مرتب تر

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
1226

اینو باور کنید و بپذیرید ک  همه چیز چهره و زیبایی نیست ! 

زیبایی تا جایی  دیده میشه ک طرف  دهان ب صحبت باز نکرده ! 

خیلی ها  با سبک صحبت کردن شون  با نحوه رفتار کردن شون  با اخلاق خوششون ،  با کمک حال و خیر خواه  بودنشون  بین دیگران  جا باز میکنن 

قطعا ازین دست آدمها  اطراف تون زیاد دیدید و دیدید چقدر جذابن 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

هر کاری میکنی بکن ولی این کارو با خودت نکن😑

چرا رقابت داری  مگه فقط به ظاهره  

خودت و خودت باش 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
1311