2726
عنوان

خنده دار ترین دبیر و معلم ها و خز ترین حرکاتشون!

| مشاهده متن کامل بحث + 5783 بازدید | 109 پست
ما یه معلم داشتیم چشماش حالت ژاپنی ها بود بعد خیلی اذیتمون میکرد بعد من رو کاغذ با ماژیک درشت نوشتم ...

دمت گرم داداچ منم البته سر دوستام در میاوردم خیلی کیف داره، مثلا با هر خصوصیاتی که داشتن میچسبوندم به کوله پشتیشون، طفلکیا تا خونه کلی متلک میخوردن!

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه معلم اجتماعی داشتبم خود درگیری داشت خودش جاهامونو عوض میکرد بعد از بیست دیقه سرمون داد میزد چرا س ...

یا استقطدوس ،   مریض  بوده طفلکی خخخخ

2728

جا داره اینجا بگم بهترین معلم عمرم معلم کلاس اول ابتداییم خانوم دزانی اگه اشتباه ننوشته باشم بود همیشه براس ارزوی تندرستی دارم تا اخر عمر فراموشش نمیکنم کاش باشه و بخونه😍

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

معلم دوم دبیرستان مون عقده ای بود یک زن چاق و گنده ....حدودا چهل و پنج ساله ...همه ش می گفت من از همه شما جوان تر و زیبا ترم ...اگر یک مردی بیاد به من نگاه می کنه نه شما ...چون من جذاب تر م ...😨😨😨

بزارید من یه خاطره بگم اول،بچه ها پسرم خیلی شیطونه ،دو ساله که تو مدرسه ای که پدرش تدریس میکنه درس م ...

اگ ماجرا واقعی باشه بیشتر تاسف خوردم بجای اینک بخندم...انقد آدم بی سواد و معذرت میخوام بی فرهنگ و بی شعور ک بخاطر شیطنت بچه ها به خانواده بچه ها توهین کنه؟

من بچه ندارم الان اما در آینده اگ روزی روزگاری بفهمم کسی به بچم همچین حرفی زده توی یک محیط آموزشی و تربیتی ۱۰۰ درصد اونجا رو روسر کارکنانش خراب میکنم

دمت گرم داداچ منم البته سر دوستام در میاوردم خیلی کیف داره، مثلا با هر خصوصیاتی که داشتن میچسبوندم ب ...

اون موقع ها حس خود شاخ پنداری داشتیم میگفتیم  چه لاحالبم الان عذاب وجدانش مونده براموم البته با دوستا نه هاااا اونا حقشونه ما هم داشتیم.یادمه وقتی دیپلم گرفتم تو دفترمدرسه شیرینی دانمارکی پخش میکردن مدیر خریده بود به افتخاررفتنم میگفت گند زدی تو سابقه کاریم یه پرونده پرتعهد داشتم.فقط چون تو المپیاد ها اول بودم و شاگر ممتاز بودم اخراج نمیشدم😂😂😂

ما ی دبیر ریاضی اقا داشتیم ی بار ک درسش زود تموم شد گفت بیاین براتون ی جک تعریف کنم بخندین شرو کرد ...

کاش یه نفرتون جرعت داشت میزد تو برجکش! والااا خخ

ما یه معلم زمین شناسی داشتیم فقط سر کلاسش می خندیدیم همه لباساش و پر گچ می کرد تا بهمون درس یاد بده حتی یادمه یه بار کف زمین نشست شروع کرد به نوشتن کف زمین خدا ما رو ببخشه درس گوش نمی کردیم و فقط بهش می خندیدیم 

اون موقع ها حس خود شاخ پنداری داشتیم میگفتیم  چه لاحالبم الان عذاب وجدانش مونده براموم البته با ...

جدی خخخخ چه شر و شیطون بودی! ایول مثل خودمم درس خون بودی!

یه دبیر فیزیک مرد داشتیم، سال سوم، یه قانونی تو فیزیک بود به اسم کیرشهف، خلاصه به یکی از بچه ها گفت از رو کتاب بخون، دختره به این کلمه که رسید گفت شهف، خجالت کشیده بود خنگ  دبیرمون بهش گفت پس اولشو خوردی؟ ترکیدیم ما

جدی خخخخ چه شر و شیطون بودی! ایول مثل خودمم درس خون بودی!

بابام همیشه میگفت وقتی میام مدرست انقدر سرم پایینه که گردنم رگ به رگ میشه آدم شو.خداروشکر آدم نمیشدم الان که بزرگترشدم خاطرات اون موقع بهم شادی میده الان که بزرگتر شدم آدم شدم.تصمیم دارم هیچوقت واسه این شیطونی های کوچیک به پسرم نگم آدم شو حتما به اونم کلی خوش میگذره به وقتش درست میشه

ما یه معلم زمین شناسی داشتیم فقط سر کلاسش می خندیدیم همه لباساش و پر گچ می کرد تا بهمون درس یاد بده ...

طفلکی چقدر زحمت میکشیده که حتی نشسته رو زمین درس میده، اونوقت شما ها گوش نمیدادین؟؟؟ خخخ عجب دانش اموزایی، بزار من اینو ازت نپذیرم! حتما معدلتم زیر 15 بوده اره؟ اره؟ من تابا صبح حرص میخورم یکی اب قند بیارهههه

2706