2726
عنوان

خنده دار ترین دبیر و معلم ها و خز ترین حرکاتشون!

| مشاهده متن کامل بحث + 5789 بازدید | 109 پست

اون موقع ها یادم یه بار معلم شیمی ی مانتو مسخره پوشیده بود بعد من هی با کنار دستیم میخندیدیم اون پشتش ب ما بود داشت رو تخته چیز میز میندشت ما از اینور هی ب مانتوش میخندیدیم بعد برگشت معلمه ب من گفت بلند شو پا شدم گفت خوب تعریف کن مانتو چشه نسخرس بگو بقیه هم بخندن

خلاصه آبروم رفت نمیدونم از کجا فهمید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای دقیقااا خخخ مثل دبیر ریاضی ما، کلی درمورد شوهرش و بچش میگفت، بعد که نصف زنگ تموم میشد میگفت ا ...

عقده این چین اینا😂😂

Vazgeçmek her zaman zayıflık değildir Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır 
2728

ما یه مربی ورزش داشتیم تو دبیرستان این بنده خدا شدیدا لاغر و قد بلند بود با صورت سرخ و دماغ کوفته و لبای خشک شده ما له این میگفتیم ماکارونی بعد کل سال ینی کلللللل سال کلاه بافتنی میذاشت سرش روی مقنعه حتی چله ی تابستون یبار منو دوستام کلاهشو از رو سرش برداشتیم و تو حیاط میدوییدیم اون خانومم دنبالمون که کلاهو پس بگیره وای خدایا کاش منو حلال کنه همش سرگروه این کارا من بودم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
ما یه دبیر داشتیم کلاسدوم دبیرستان همچین با غرورمیگف ما خونمون ایفون تصویری داریممممممم😐😕😂

طفلکی تو عمرش ندیده بوده   خخخخ 

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
میدیدش انگار مارمولک بود ولی انقد با ناز و ادا حرف میزد راه میرفت😑

خخخخ، مال کلاس ما که یه پیر با  یه قیافه وحشتناک اما خیلی مهربون بود ، برعکس شده انگار  

طفلکی تو عمرش ندیده بوده     خخخخ

حیلی خز بود

توگوشیش عکس دان میکرد از نت بعد میگفت بچه ها ببینین خونه ما این شکلیه

بعد از چن ساله وقفه دوباره دانشگاه رو شروع کرده بود ک لیسانس بگیره

هر روزی ک باهاش کلاس داشتیم مغزمونو اسفالت میکرد با خاطره هاش😒😐

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
حیلی خز بود توگوشیش عکس دان میکرد از نت بعد میگفت بچه ها ببینین خونه ما این شکلیه بعد از چن سال ...

چقدر عقده ای، بیشتر دلم سوخت براش خخخخ وای خدا   

ما ی دبیر ریاضی اقا داشتیم ی بار ک درسش زود تموم شد گفت بیاین براتون ی جک تعریف کنم بخندین

شرو کرد ی کلمه میگفت خودش غش میکرد از خنده دوباره ی کلمه میگف بعدش خودش میخندید

آخرش ما نفهمیدیم چی گف ولی بنده خدا فک کنم تو عمرش اونقد نخندیده بود

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

ما یه معلم داشتیم چشماش حالت ژاپنی ها بود بعد خیلی اذیتمون میکرد بعد من رو کاغذ با ماژیک درشت نوشتم این جومونگ با شرایط ویژه به شرط معاینه فنی به فروش میرسد زدم پشت مانتوش تا خونه پیاده رفته بود خدایااااا العفو 

یه معلم داشتیم بی شعور دم به دیقه تو کلاس خلطش رو تو سطل توف میکرد یعنی هنوز که هنوزه یادش میفتم عو ...

اییییش، ته شعورشو نشون داد، فکر کن بعد بری سر سطل نصف نایلون رو فقط تف ایشونه اععععع

یه معلم اجتماعی داشتبم خود درگیری داشت خودش جاهامونو عوض میکرد بعد از بیست دیقه سرمون داد میزد چرا سر جاتون نیستین اصن یه وضی

2706