1428
1389
عنوان

خنده دار ترین دبیر و معلم ها و خز ترین حرکاتشون!

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 109 پست
ما یه دبیر داشتیم کلاسدوم دبیرستان همچین با غرورمیگف ما خونمون ایفون تصویری داریممممممم😐😕😂

طفلکی تو عمرش ندیده بوده   خخخخ 

| اِهِم اِهِم :/😐خدمتتـون عرض کنم کهـ :|👌🏿|نه قَلبمونـ آبیع:|💙🌿|نهـ احساسآتمونـ بنفشع :|💜🌿|نهـ ذهنمونـ مریضِعـ :|شکصتـ عشقیـ همـ نخوردیمـ |😹👐🏿💦|آناهیتا هستم|🙌🏿🔪
میدیدش انگار مارمولک بود ولی انقد با ناز و ادا حرف میزد راه میرفت😑

خخخخ، مال کلاس ما که یه پیر با  یه قیافه وحشتناک اما خیلی مهربون بود ، برعکس شده انگار  

| اِهِم اِهِم :/😐خدمتتـون عرض کنم کهـ :|👌🏿|نه قَلبمونـ آبیع:|💙🌿|نهـ احساسآتمونـ بنفشع :|💜🌿|نهـ ذهنمونـ مریضِعـ :|شکصتـ عشقیـ همـ نخوردیمـ |😹👐🏿💦|آناهیتا هستم|🙌🏿🔪

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

طفلکی تو عمرش ندیده بوده     خخخخ

حیلی خز بود

توگوشیش عکس دان میکرد از نت بعد میگفت بچه ها ببینین خونه ما این شکلیه

بعد از چن ساله وقفه دوباره دانشگاه رو شروع کرده بود ک لیسانس بگیره

هر روزی ک باهاش کلاس داشتیم مغزمونو اسفالت میکرد با خاطره هاش😒😐

با افتخار مادر دو پرنسسم 😊😍 خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو چون مطمئنم بهترین تصمیمه ک برام گرفتی 💗
حیلی خز بود توگوشیش عکس دان میکرد از نت بعد میگفت بچه ها ببینین خونه ما این شکلیه بعد از چن سال ...

چقدر عقده ای، بیشتر دلم سوخت براش خخخخ وای خدا   

1401

ما ی دبیر ریاضی اقا داشتیم ی بار ک درسش زود تموم شد گفت بیاین براتون ی جک تعریف کنم بخندین

شرو کرد ی کلمه میگفت خودش غش میکرد از خنده دوباره ی کلمه میگف بعدش خودش میخندید

آخرش ما نفهمیدیم چی گف ولی بنده خدا فک کنم تو عمرش اونقد نخندیده بود

خدایا...اگه تو بخای میشه...

ما یه معلم داشتیم چشماش حالت ژاپنی ها بود بعد خیلی اذیتمون میکرد بعد من رو کاغذ با ماژیک درشت نوشتم این جومونگ با شرایط ویژه به شرط معاینه فنی به فروش میرسد زدم پشت مانتوش تا خونه پیاده رفته بود خدایااااا العفو 

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
یه معلم داشتیم بی شعور دم به دیقه تو کلاس خلطش رو تو سطل توف میکرد یعنی هنوز که هنوزه یادش میفتم عو ...

اییییش، ته شعورشو نشون داد، فکر کن بعد بری سر سطل نصف نایلون رو فقط تف ایشونه اععععع

یه معلم اجتماعی داشتبم خود درگیری داشت خودش جاهامونو عوض میکرد بعد از بیست دیقه سرمون داد میزد چرا سر جاتون نیستین اصن یه وضی

1376
ما یه معلم داشتیم چشماش حالت ژاپنی ها بود بعد خیلی اذیتمون میکرد بعد من رو کاغذ با ماژیک درشت نوشتم ...

دمت گرم داداچ منم البته سر دوستام در میاوردم خیلی کیف داره، مثلا با هر خصوصیاتی که داشتن میچسبوندم به کوله پشتیشون، طفلکیا تا خونه کلی متلک میخوردن!

یه معلم اجتماعی داشتبم خود درگیری داشت خودش جاهامونو عوض میکرد بعد از بیست دیقه سرمون داد میزد چرا س ...

یا استقطدوس ،   مریض  بوده طفلکی خخخخ

جا داره اینجا بگم بهترین معلم عمرم معلم کلاس اول ابتداییم خانوم دزانی اگه اشتباه ننوشته باشم بود همیشه براس ارزوی تندرستی دارم تا اخر عمر فراموشش نمیکنم کاش باشه و بخونه😍

1427

معلم دوم دبیرستان مون عقده ای بود یک زن چاق و گنده ....حدودا چهل و پنج ساله ...همه ش می گفت من از همه شما جوان تر و زیبا ترم ...اگر یک مردی بیاد به من نگاه می کنه نه شما ...چون من جذاب تر م ...😨😨😨

بزارید من یه خاطره بگم اول،بچه ها پسرم خیلی شیطونه ،دو ساله که تو مدرسه ای که پدرش تدریس میکنه درس م ...

اگ ماجرا واقعی باشه بیشتر تاسف خوردم بجای اینک بخندم...انقد آدم بی سواد و معذرت میخوام بی فرهنگ و بی شعور ک بخاطر شیطنت بچه ها به خانواده بچه ها توهین کنه؟

من بچه ندارم الان اما در آینده اگ روزی روزگاری بفهمم کسی به بچم همچین حرفی زده توی یک محیط آموزشی و تربیتی ۱۰۰ درصد اونجا رو روسر کارکنانش خراب میکنم

دمت گرم داداچ منم البته سر دوستام در میاوردم خیلی کیف داره، مثلا با هر خصوصیاتی که داشتن میچسبوندم ب ...

اون موقع ها حس خود شاخ پنداری داشتیم میگفتیم  چه لاحالبم الان عذاب وجدانش مونده براموم البته با دوستا نه هاااا اونا حقشونه ما هم داشتیم.یادمه وقتی دیپلم گرفتم تو دفترمدرسه شیرینی دانمارکی پخش میکردن مدیر خریده بود به افتخاررفتنم میگفت گند زدی تو سابقه کاریم یه پرونده پرتعهد داشتم.فقط چون تو المپیاد ها اول بودم و شاگر ممتاز بودم اخراج نمیشدم😂😂😂

ما ی دبیر ریاضی اقا داشتیم ی بار ک درسش زود تموم شد گفت بیاین براتون ی جک تعریف کنم بخندین شرو کرد ...

کاش یه نفرتون جرعت داشت میزد تو برجکش! والااا خخ

1424