2410
2553
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14408 بازدید | 521 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورت یاسی که نیست  چون یاسی رو میشناسم دختر خوبیه  ولی اون یکی کاربر رو نمیشناسم بنابر ...

نه بابا یاسی عشقه اون یکی رو منظورمه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2456
به نظرم من اره تا حالا یه استاد دانشگاه متشخص رو دیدی این کارو بکنه!

کشورای خارجی خیلی زیادن از پزشک و استاد تا ورزشکار 

تو ایران به خاطر قوانین مزخرفه اداری نمیشه تتو زد😑ربطش به شخصیت چیه اخه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714

والا مردم حق دارن نگاه کنن انگار ی بوه دستشو خط خطی کرده

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

میگن اونایی که تتومیکنن  طبق تحقیقات انجام شده متوجه شدن در اثر مشکلات روحی و روانیه 

از من ناراحت نشین توعلم روانشناسی شنیدم اینو گفتن 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

اونا معمولا کت شلوارین از کجا معلوم زیر لباس ندارن 😑😶😶من اگه بخاطر شغل شوهرم نبود میگفتم بزنه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
لطفا نظرتو برا خودت نگه دار واقعا برا طرز فكرت مناسفم من پام تتو داره فوق ليسانسم و از يه خانواده خي ...

بهت حسودیم شد😂😂😂

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2706