2703
2553
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14408 بازدید | 521 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلیقه ایه دیگه

اینکه نگاه میکردن دلیل بر بد بودنش نیست؛زیاد جا نیفتاده توی ایران از بین ده نفر،یک نفر اینجوری دوتا دستش پره

من خودمم دارم ولی یه اسم کوچیکه

❌👈🏻قبل از اینکه منو قضاوت کنی،از بی نقص بودنِ خودت مطمئن شو...👉🏻❌
2456

شوهر منم داره روی یه دستش ولی مشکلی نداریم

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
بخاطر هیکلشه همه عاشق مردای هیکلین

من رو ازین دایره  بذارید بیرون 

چون واقعا نمی پسندم

رو فرم بودن و سالم بودن و ورزش کردن کافی 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

من به شخصه اصلا خوشم نمیاد

متاسفانه دیدمردم هم به افرادی که تتو دارن اونم تتوی زیاد خوب نیست

البته این دیددلیل بربدی اون شخص نیست اما خوب ادمی که با تنش اینکارو میکنه دید خوبی به اطرافیان نمیده

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

تتو کامل که کل دست و تن رو میزنن دوست ندارم.

ولی چنتا طرح خوب و تک رو بازو یا سینه یا پشت خوشم میاد

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
خودت خجالت نمیکشی کنارش راه میری؟ این واست شوهر نمیشه

😐یک کلمه از ماشین عروس

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706