1345
1273
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14353 بازدید | 521 پست

بزااااار اسی شوهرم هی صدام میکنه میگه پاشوبخوااااب

(کاربری جدیدمه)سهم من از عشق این بود💏؟حق من این نبود😔..دلم یه عشق پاک وخالصانه میخواست💑..عشقی که وقتی پیشم نیست خیالم راحت باشه👧.مجبور نبودم ازترس خیانت بهش باج بدم💝..رابطه ای که عمیقا عاشقانه باشه💓..نه از سر اجبار💛..لبخند الکی😊..اشکای راستکی😢..تا کی؟؟؟؟😩.مگه چندبار زندگی میکنم ای خداااا😔...این بود سهمم💘؟؟هیچکس نمیتونه بفهمه تودلم چی میگذره😭
😐یک کلمه از ماشین عروس

😁😁😁😁😁

ماشین عروس 

بیچاره اون کاربر خانومی یکم مهربونتر باش ماشین اخه؟؟؟

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

هرکسی اختیاره جسم خودشو داره 

من ادما رو با تتوشون قضاوت نمیکنم کلا 

دوس داشته تتو کرده منو سننه

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
بزااااار اسی شوهرم هی صدام میکنه میگه پاشوبخوااااب

خب پاشو بخواب دیگه😅

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
اوووووه😂

غلاغ باید میگوفتی اوه مای گاد 😇😇

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
1274
😁😁😁😁😁 ماشین عروس  بیچاره اون کاربر خانومی یکم مهربونتر باش ماشین اخه؟؟؟

گلم بار اول که نیست 

رسالت ایشون همینه 😑

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

من تتو دوس دارن ۱۰ سال پیش توی ۱۸ سالگی دو تا زدم

ولی خب ایرانیا عادت دارن هرکسی یکم از عرف مسخره جامعه بیرون بیاد قضاوتش میکنن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم دنیارو برای تو قشنگ تر میکنم
خب پاشو بخواب دیگه😅

منتظرمممم عکس دوسپسرش😂😂

(کاربری جدیدمه)سهم من از عشق این بود💏؟حق من این نبود😔..دلم یه عشق پاک وخالصانه میخواست💑..عشقی که وقتی پیشم نیست خیالم راحت باشه👧.مجبور نبودم ازترس خیانت بهش باج بدم💝..رابطه ای که عمیقا عاشقانه باشه💓..نه از سر اجبار💛..لبخند الکی😊..اشکای راستکی😢..تا کی؟؟؟؟😩.مگه چندبار زندگی میکنم ای خداااا😔...این بود سهمم💘؟؟هیچکس نمیتونه بفهمه تودلم چی میگذره😭
1226
1346