1351
1341
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14353 بازدید | 521 پست
بخاطر هیکلشه همه عاشق مردای هیکلین

من رو ازین دایره  بذارید بیرون 

چون واقعا نمی پسندم

رو فرم بودن و سالم بودن و ورزش کردن کافی 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من به شخصه اصلا خوشم نمیاد

متاسفانه دیدمردم هم به افرادی که تتو دارن اونم تتوی زیاد خوب نیست

البته این دیددلیل بربدی اون شخص نیست اما خوب ادمی که با تنش اینکارو میکنه دید خوبی به اطرافیان نمیده

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
1350

تتو کامل که کل دست و تن رو میزنن دوست ندارم.

ولی چنتا طرح خوب و تک رو بازو یا سینه یا پشت خوشم میاد

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

مهم رفتار و ذات طرفه 

طرز لباس پوشیدن کسی دلیل بر خوبی و بدیش نیست 

اما خب یکم نگاه دیگران طبیعیه چون تتو عرف جامعه ما نیست 

ولی قضاوت کار بدیه 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
خودت خجالت نمیکشی کنارش راه میری؟ این واست شوهر نمیشه

😐یک کلمه از ماشین عروس

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1307
كجاش بيچارس😱😱😂

با چاره اس ????😂😂😂😂

تتل تتل قند عسل تتل تتل کاکول ب سر😐😐😐😐

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

فقط نظر شخصی م و خداییش قصد بی احترامی ندارم

ولی حس میکنم  بدن رو با دفتر نقاشی  اشتباه گرفتن 🙈

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1226

میخوای عکس بزاری؟🤔

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1335