2410
2553
عنوان

زایمان و خاطراتش

398 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من هرچی نزدیک ترمیشم به زایمان بیشتر استرس میگیرمو میترسم.به خودم دلداری میدم که اینهمه ادم چند تا چندتا بچه میارن پس توهم میتونی و سخت نیست.

بیاید از سختی ها و لذت های زایمانتون بگید و اینکه طبیعی بود یا سزارین

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سزارین، سختی خاصی نداشت ،بالخره عمل و دردش موقع تکون خوردن ولی هزار برار برام قابل تحمل تر از طبیعیه ...

مگه تجربه طبیعی هم داشتی؟من اصلا سزارین نمیتونم.ان شالله همون طبیعی میرم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
من از تو به زايمان نزديك ترم و هنوز استرس شديد نيومده تو وجودم خخخخ تو شوك و انكارم    

خخخخ احتمالا منم به حوالیت برسم میرم تو فاز انکار😂

مگه تجربه طبیعی هم داشتی؟من اصلا سزارین نمیتونم.ان شالله همون طبیعی میرم

نه ولی خودمو خوب میشناسم اصلا نمیتونم،طبیعی، یه معاینه ی ده ثانیه ای میرم برا انقدر عذاب اوره دوست دارم بمیرم ،اصلا نمیتونم همکاری کنم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2714
من از طبيعي ميترسم

من از هردوش میترسم.ولی طبیعی انتخاب اولمه

نه ولی خودمو خوب میشناسم اصلا نمیتونم،طبیعی، یه معاینه ی ده ثانیه ای میرم برا انقدر عذاب اوره دوست د ...

اگر دکترت اوکی بده سزارین میشی مال من بی شرف هرکاری کردم اجازه نداد

تعجب میکنم بعضی ها خیلی دفاع میکنن از طبیعی 

میگن بهتره ولی والا اگر بهتره به دردش واقعا نمیرزه من یاد اون موقع میفتم بخاطر حرفایی که زدم و فحشایی که به سوهرم دادم هم خندم میگیره هم ناراحت میشم خوبه از ادم فیلم بگیرن

تعجب میکنم بعضی ها خیلی دفاع میکنن از طبیعی 

برای هرکسی بنظرم متفاوته یکی راحت میزاد و طبیعی براش بهتره یکی هم سخت زا هست و یا بقول شما حساس رو حتی معاینه خب پس تحمل کردن سزارین و دردای بعدش براش راحت تره