2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم گفتن مثل عروسکی

| مشاهده متن کامل بحث + 2671 بازدید | 166 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چون مجرده حساسه ب اینکه کانون توجه میشین.شما همیشه ازش تعریف کن.اونم یاد میگیره و حساسیتش کم م ...

من همیشه یه چی میخره کلی دورش میچرخم.امسال میخواستم مانتو طوسی بخرم عید اون زودتر خریده بود طوسی بود.بعد یه اخلاقی داره اون لباس یه رنگی بخره من نباید بخرم وگرنه لباسو میندازه دور از لج یا نمیپوشه اما من هر چی بخرم اون میتونه بخره😐😑خلاصه گفت من طوسی خریدم تو لطفا طوسی نخر.منم مجبور شدم قرمز خریدم

اما من ابی نفتی گرفتم پارسال اونم فرداش یدونه ابی نفتی خرید😂😂😂😂

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2728
توهم خود زیبایی پنداری داره خفمون کرده بس که میره هرجا میگه همه میگن خودت عروسی تو بهت نمیاد عروس دا ...

وایی خدااااا😂😂😂 چند سالشه؟ چ دل زندست😂

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
والا روانی ان . حالا چی میشه ب جوون مردم بگن خوشکل؟ اخه چی ازشون کم میشه اعتماد ب نفسمونو نگیرن..... ...

من كه ذره اي از اعتماد به نفسم كم نشده 

چون يقين دارم چنين رفتارهايي  از حسادت ناشي ميشه 

توصيفي هم كه شما از ظاهرت داشتي 

واقعا حسادت برانگيزه 

حق دارن 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
من یبار عکس هانده رو ب مادرشوهرم نشون دادم گفتم میگن شبیهیم برگشت گفت نههه اصلاااا دماغش اینجوریه ما ...

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738
ما رفتیم اتلیه وقت بگیریم مادرشوهرمم بود داشت عکسای عروسا رو میدید عکاسه گفت عروس شما محشر میشه عک ...

وای خدا😂😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
وایی خدااااا😂😂😂 چند سالشه؟ چ دل زندست😂

۴۸ سالشه ولی انقد به خودش میرسه ۳۵-۴۰ میزنه.یه هیکل سکسیییی داره که نگوووو😃

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
من روز عروسیمم جمله ی معروفشونو گفتن .که وای ولی پسرمون چشم ابرو سیاهه ماه شده  من عن بودم اون ...

از خسودیشون گفتن دگ 

منم مادرشوهرم هروقت از شوهرم تعریف میکنم میخاد ما باهم  ضد باشیم  میگه پسریه که من تربیت کردم دگ به نظر من عروس هرررچی به اینا بگه کمه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2706