2726
عنوان

بی جنبه ها که تو شرایط من نیستن نیان اگه قضاوت کنین نفرین میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 144 پست

خوب مشکلت چیه اینکه باهام رابطه داری ناراصی هستی؟

بده اینکه میخواد مرتب باشی اینو شوهر منم ازم میخواد وقتایی که شلخته باشم تیکه میندازه بنطرم سعی کن ارامش تو زندگیت باشه حتی اگر ناراحتی بابت اون قضیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرین کن زود میخوام برم تاپیک بعدی

چ تاپیکایی هم امشب هست همش غم و غصه و خیانت و فلان😑😔😑😑😔

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728
ای وای چقدر سخت. شبی دوبار خیلی زیاد.خدایی نکرده عفونت نگرفتی؟؟ 

عزیزم برا ما شبانه رو 4باره

اخری فش میدم میخوابم.باز از خواب بیدارم میکنه....فقد وقتایی ک قهریم راحتم بخدا.بنظرم اینجور ادمها واقعا مریضن

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه

گرمی کمتر بده بخوره...مث زعفرون و پیاز خام و تخم مرغ و خرما  و این چیزا...اگرم نشد توام دل ب دلش بده خواهر دیگه چاره چیه

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
عزیزم برا ما شبانه رو 4باره اخری فش میدم میخوابم.باز از خواب بیدارم میکنه....فقد وقتایی ک قهریم راح ...

واقعا؟؟؟ 😦😦وای خدا شما چی میکشی. خیلی سخته اخه دیگه بدن ادم نمیکشه اینهمه رابطه رو. چقدر بد😔

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
عزیزم برا ما شبانه رو 4باره اخری فش میدم میخوابم.باز از خواب بیدارم میکنه....فقد وقتایی ک قهریم راح ...

۴بار یا خداااا چه توانی داره همسرت 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706