2726
عنوان

اسامی انواع جن و کار هایی که میکنن😈🥊تاحالا به کدوم یکیشون برخوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10503 بازدید | 146 پست
عزیزم خب الان بروبیرون چرامیخونی وقتی میترسی 

اون پیام رو نوشتم و سریع رفتم بیرون. معلومه که داخل همچین تاپیکهایی نمیمونم و پیام هارو نمیخونم فقط میگم داخل عنوان اون کلمه رو ننویسین همونش هم باعث ترس من و خیلی های دیگه میشه.

هزارتا تاپیک دیدم که نوشته باردها نیاین منم نمیرم میفهمم تاپیک ترسناکه اما وقتی اون کلمه رو داخل عنوان مینویسن حتی اون عنوان باعث ترس میشه خدا نگذرا ازشون چند روزه حالم بد شده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

مامان بزرگم قبلا تو روستاشون که دکتر اینا نبود میرفت پیش زنایی که داشتن بچه دار میشدن کمکش میکرد تا بچشو به دنیا بیاره میگه یه روز توخونه همینطوری نشسته بودم یه مرد اومد در زد گفت زنم سره زاست لطفا بیا و کمک کن بچه به دنیا بیاد

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متكون: این نوع جن به هر شكلی كه بخواهد می‌تواند متمثل باشد به‌جز صورت انبیا و اوصیا و اولیا ء.(بحار ...

اره

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2728
تو قرآن شیطان به نام فرشته ای که به انسان سجده نکرده عنوان شده نه جن

قرآن رو خوندی دوست عزیز؟ خیلی واضح گفته از جن بوده!

عزیزم وقتی اصلاع کافی از یه چیزی ندارید اقلا اینجوری به قرآن استناد نکنید، خود این کار گناهه...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
بابا بییییخییییااااال... من یه چیزی میگم حالا مذهبیا میریزین سرم... خودتو با این چیزا نترسون عزیزم❤ ...

ببین واقعا وقتی این اسم رو رو عنوان میبینم حالم بد میشه فقط واگذار میکنم به خدا که اینجور افراد ملاحضه خانومای باردارو نمیکنن اینجا پر از خانوم بارداره نیاز نیست این کلمه رو داخل عنوان بنویسن. اصلا هم داخل این تاپیکها نمیرم فقط اومدم بگم لطفا هیچ کس داخل عنوان همچین چیزی ننویسه چون حالم چتد روزه بد شده به خاطر این عنوان ها من که نمیگذرم ازشون

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
مامان بزرگم قبلا تو روستاشون که دکتر اینا نبود میرفت پیش زنایی که داشتن بچه دار میشدن کمکش میکرد تا ...

گفت منو برد پشت یه کوه که تاحالا بااینکه تواون اطراف زندگی میکردم ندیدمش گفت رفتم دیدم یه چن تا زن بالا سره یه زن دیگه نشستن چیزی که توجهمو جلب کرد این بود که اونا همشون به جای پا سم داشتن.... ازشون پرسیدم چرا اینطوری هستین؟؟؟!

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
جن ها از نسل ابلیس و فرزندانش هستن و مسلمان هاشون بدست حضرت علی مسلمان شدن 

جن ها از قبل از ابلیس هم بودن. ابلیس یکی از اونا بوده. توی قرآن گفته کان من الجن! یعنی از جن بود. نگفته جن از ابلیس بود که

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
گفت منو برد پشت یه کوه که تاحالا بااینکه تواون اطراف زندگی میکردم ندیدمش گفت رفتم دیدم یه چن تا زن ب ...

خب

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

جن ها ب هر شکلی ک در بیان فقط پاهاشون شبیه سم میمونه فقط وقتی که شکل گرین اینطوری نیست

میدونی وقتی اسم یه جن رو کسی میخونه اون جن متوجه میشه و حاظر میشه و ما اونو نمی بینیم اما اون میتونه ...

😨😨😨😨😨 من می ترسم 😭😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
جن ها از قبل از ابلیس هم بودن. ابلیس یکی از اونا بوده. توی قرآن گفته کان من الجن! یعنی از جن بود. نگ ...

بنظرم ارجاع بدیم ب خوندن سوره جن  بهتره 

و الا  این رشته ، سر دراز دارد ... متقاعد هم نمیشن گاهی 😥

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706