2737
2734
عنوان

تبلی تخمدان و متفورمین

81 بازدید | 9 پست

سلام 

دکتر رفتم تبلی تخمدان دارم ولی فقط متفورمین میخورم دکتر داده.تازه بعضی وقتا نمیخورم .روزی سه تا میخورم به تظرتون تاثیر داره ؟؟خیلی استرس دارم تو رو خدا از تجربیاتتون بگین ؟؟نتیجه گرفتین از متفورمین یا ن؟؟

میشه برام یه صلوات بفرستی 

متفورمین براتنبلی تخمدان خوبه.ولی ویتامینای بدنتو میترکونه.مولتی ویتامین بگو دکترت برات بنویسه.

من میخوردم تموم موهام خورد میشد میریخت....داغون شدم.بهم نمیساخت

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
متفورمین براتنبلی تخمدان خوبه.ولی ویتامینای بدنتو میترکونه.مولتی ویتامین بگو دکترت برات بنویسه. من ...

خارجی میخورم گلوکوفاژ فقط معدمو داره اذیت میکنه همش حالت تهو دارم و احساس گرسنگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خارجی میخورم گلوکوفاژ فقط معدمو داره اذیت میکنه همش حالت تهو دارم و احساس گرسنگی 

منم بشدت معده درد داشتم.حالت تهوع و گاهی استفراغ.کلا حالم خوش نبود.بی حال بود.و برعکس شما اتشهام کور شده بود.پلو ک میخوردم حالم بهم میخورد.بخاطر قندش.تاثیر خوبی ک روم داشت این بود ک موهای زائدم خیلی خیلی کم شدن.موهای سرمم ک کلا دیگه داشتم کچل میشدم.همشون ریختن.حتی بعداز قطع مصرف هم ریزش ادمه داشت.بعد ریزش کف سرم پر از جوش شد....موهام خیلی نازک شدن.کلا پشیمون از مصرفش.دکتر لعنتیم دوز بالا نوشت برام.بدنم شوک شد.منم روزی۳تا میخوردم

2728
دیگه ادامه ندادم مصرفشو.دکترمو عوض کردم.دکتر جدیدم فقط برام‌ کابرگولین نوشت.الانم باردارم

انشاالله زودتر فرزندتو صحیح و سالم بغل بگیری برای منم دعا کن 

ببخشید هی سوال میکنما چند وقت طول کشید تا باردار بشی بعد همسرتون مشکلی نداشت؟

دیگه ادامه ندادم مصرفشو.دکترمو عوض کردم.دکتر جدیدم فقط برام‌ کابرگولین نوشت.الانم باردارم

من دوفازستول هم میخورم دکتر اولیم میگفت برای بارداری باید قطع کنی ولی اون یکی دکترم گفت بخور مشکلی نداره هر وقت که نشدی بعد قطع قرص یعنی بارداری حالا ب نظرت کدومش درسته؟؟

2738
انشاالله زودتر فرزندتو صحیح و سالم بغل بگیری برای منم دعا کن  ببخشید هی سوال میکنما چند وقت طو ...

ممنون عزیزم.من اصن تخمدان هام مشکلی نداشتن.فقط چون گفته بودم حجم پریودم کمتر شده انقد قرص برام نوشته بود زنیکه.۶ماه طول کشید برا باردارشدنم.شوهرم مشکل اسپرم داشت.دارو خورد حل شد.

شما هم داروهاتو طبق دستور بخور و کلا بیخیال شو.نگرانی باردار شدنتو سخت میکنه

من دوفازستول هم میخورم دکتر اولیم میگفت برای بارداری باید قطع کنی ولی اون یکی دکترم گفت بخور مشکلی ن ...

این قرصو نمیدونم چیه.نمیدونم عزیزم