2737
2734

دو ماه بیشتره خونه بابام اومدم قهر شوهرم ز نزده پیام نداده هیچ شماره ی خودم و با تک تک اعضای خونوادم بلاک کرده ...خودشم فقط یه پیام داده که رفتم دادگاه از این به بعد حرفی دارین حقوقی بزنین ...ولی آخه یه ماه پیش به برادر شوهرم گفته بود من زنمو بیشتر از هرکس تو دنیا دوس دارم ،خودمم میدونم دوسم داره خیلی ولی مگه میشه؟گیج شدم یعنی نمیخواد منو اصلا؟؟؟که اینقد بی تفاوته...

دوستان پیج پرفسور کرمی رو فالو کنید حقایق غذایی کشورمون روشن بشه واستون اگه سلامتی واستون مهمه اوضاع غذایی کشور خیلی خرابه

بخدا سودی واسه من نداره دلم واسه هم وطنم میسوزه تحقیق کنید

نه_به_تراریخته#  

https://instagram.com/professor_ali_karami?igshid=1n8wb3oxb8glv

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مردها همینن دیگه امروز دوستت دارن فردا نمیشناسنت

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2738

عزیزم وقتی دوماه از هم دور بودین دیگه معلومه ک چیزی نمیمونه

چرا قهر کردی

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

[QUOTE=94296386]بددلیش و زندانی کردنم تو خونه و به حجابت بیش از اندازه گیر دادن [/QUOTEینی چی؟

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706