2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو اصلا کنسرت رفتید 😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با احترام به سلیقه همه عزیزان من که اصلا به عنوان خواننده قبولش ندارم

دوستم تو کیش رفته بود میگفت خیلی ها سالن رو ترک کردن خیلی بد بوده ولی خودم نرفتم بتونم قضاوت کنم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

فک کنم فازش خیلی خوب باشه😍 ما مشهدیم بزرگمون ممنوع کرده کنسرتو😐😁

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

دوستم من و همسرم با کلی ذوق کنسرت محسن یگانه رفتیم ، کلا فقط یکی از آهنگ هاش رو شنیده بودیم ، همه ی مردم کل آهنگها رو با خواننده میخوندن و کلی ذوق و جیغ و دست و هورااااا میکشیدن

مردیم از خنده ما فقط سر جامون حرکات موزون میرفتیم

من به شخصه اصلا دوس ندارم کنسرت برم

چون نظرم راجب اون خواننده عوض میشه چون صداشون تو لایو واقعا فرق داره با صدایی که تو اهنگاشون میشنویم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706