1147
1273
تابلو زده بود خوندم.

ای خدا مغزم قفل کرد

منم دیروز تابلو زده بود دیدم که چندروز دیگه یکی کنسرت داره اینجا، ولی الآن هرچی فکر میکنم یادم نیست کی بود

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

کن حتی کنسرت رضا صادقی رفتم ازون ببعد دیگه دوسش ندارم 

من کلا از رضا صادقی بعد این که آرون افشار رو مسخره کرد بدم اومد حس کردم حسوده

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
1279
چطور؟ از چه لحاظ؟ آهنگاش که خیلی شاد و باحاله🤔

والا از دید من ادم پر افاده ای اومد خیلی سعی میکرد بدون لهجه صحبت کنه کلا جو کنسرتشو دوست نداشتم خیلی ها هم  پاشدن رفتن،یه سری حرکات از پیش اماده شده که به مصنوعی ترین حالت ممکن اجراش میکرد...

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
ای خدا مغزم قفل کرد منم دیروز تابلو زده بود دیدم که چندروز دیگه یکی کنسرت داره اینجا ولی الآن هرچی ...

از سایت ایران کنسرت ببینید

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
واقعا!! چی گفت

متن یکی از اهنگاشو استوری کرده بود که مثلا این متن خیلی بی معنیه تورو خدا جمع کنید این سبکارو کلا یعنی میگفت این خواننده هایی که جدید اومدن به درد نمیخورن درحالی که بنظره من ارون افشار واقعا صداش خوبه

قبلنم به محمد علیزاده گیر داده بود بدم اومد

والا از دید من ادم پر افاده ای اومد خیلی سعی میکرد بدون لهجه صحبت کنه کلا جو کنسرتشو دوست نداشتم خیل ...

آهان نمیدونم..من که کنسرتش نرفتم ولی تصورم ازش یه آدم خجالتیه 

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1320
متن یکی از اهنگاشو استوری کرده بود که مثلا این متن خیلی بی معنیه تورو خدا جمع کنید این سبکارو کلا یع ...

منم ازش خوشم نمیاد..حس خوبی بهش ندارم

منم ازش خوشم نمیاد..حس خوبی بهش ندارم

صداش خوبه ولی الان دیگه کسی مثلا اهنگای رضا صادقی گوش نمیده مثل قبل

برا همین شاید خواننده های قدیمی ناراحتن که خواننده های جدید دارن جاشونو پر میکنن

متن یکی از اهنگاشو استوری کرده بود که مثلا این متن خیلی بی معنیه تورو خدا جمع کنید این سبکارو کلا یع ...

ارون صدا‌ش دستگاهیه عزیزم

من خودشو از نزدیک دیدم

واقعا درست میگن

آهان نمیدونم..من که کنسرتش نرفتم ولی تصورم ازش یه آدم خجالتیه 

نه دختر

ولی واقعا صداش تو لایو عالیه👌🏻

1267
ارون صدا‌ش دستگاهیه عزیزم من خودشو از نزدیک دیدم واقعا درست میگن

صداشو نگفته بود

متن آهنگش رو گفته بود

بعدشم دلیلی نداره ادم کسیو حقیر کنه جلوی همه توی استوری چون من کامنتارو که دیدم همه فقط میگفتن از روی حسادت بوده 

ولی خب با دستگاهم باشه باز صدای قشنگی داره خیلی خواننده ها اینطورین